Go to ...

Ziraat Bankası Transfer Konut Kredisi ile Borç Yükünüzü Hafifletin


Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

Ziraat Bankası Transfer Konut Kredisi ile Borç Yükünüzü Hafifletin – kredigundemi.com ekibi olarak sizlere çok özel bir kredi haberi hazırladık. Malumunuz ülkemizdeki satın alınan evlerin çoğu Mortgage ile yani kredi ile alınıyor. Ardından ödeme gücüne göre taksit yapıp her ay bu borcu öderiz. Ama bazen evdeki hesap çarşıya uymaz. yada işler çok kötüleşir. Yada çok uzun bir süre işsiz kalabilirsiniz. Dolayısıyla her ay ödemeniz gereken konut kredisi borcu sizi canınızdan bezdirecektir. Bu halde olan bir sürü insan var.

İşleri o kadar kötüleşmiş ki, fazladan işlere dahi gidiyor. Çocukların yüzünü bile görmüyor, ev taksidini çıkaracağım diye. Tabi bu işin sonu çok büyük ihtimal kara liste ile sonuçlanacak. Borçlar 3 ay ödenmediği zaman hem kara listeye gireceksiniz hemde evinize haciz gelecek yada satışa çıkarılacak. Yıllardır yaptığınız bütün emeğiniz elinizden gidecek. İşte burada son bir ümit ve kurtuluş olarak Borç transfer kredisi devreye giriyor. Ziraat bankası konut borcunu ödemede zorlananlar için Transfer Konut Kredisi Kampanyasını yapmış.

Ziraat Bankası Transfer Konut Kredisi Detayları: Değerli okurlarımız, ziraat bankası diğer bankalardaki konut kredinizi transfer etmeye hazır sizleri bekliyor. Madem ki aylık ev kredisi taksidini ödemek için çocuklarınızın dahi yüzünü göremeyecek kadar yoğun çalışıyorsanız, o halde borcunuz ziraat bankasına transfer edebilirsiniz. Bu transfer ile borcunuzu ziraat bankası kapatacaktır. Sizde ziraat bankasına borçlanacaksınız ama ufak bir fark ile. Artık borcunuzu yeniden yapılandırabileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

En uzun yapılandırma vadesi 120 aydır. Ödeme imkanınıza ve bütçenize göre kredi taksidinizi belirlersiniz. Dediğim gibi kredi taksit sayısı çok uzundur. Faiz oranının da düşük olduğunu söyleyebiliriz. Şuan ki mevcut kampanyalara göre oldukça hesaplı. Tabi bankalar kredi üzerinde yetkili olduğundan ilerleyen piyasa koşullarına göre değişiklik yapabilir. Şuan için 36 ay vadeye kadar kredi yapılandırmasında %1,05 faiz oranı uygulanıyorken, 37 ay ile 120 ay arasında kredi vadenizi seçecek olursanız da %1,07 faiz oranı uygulanıyor.

Başvuruyu herhangi bir ziraat bankası şubesinden gerçekleştirebiliyorsunuz. Başvuruda nüfus cüzdanınızın olması gerekiyor. Ayrıca gelir belgesi ve evinizin tapu fotokopisini de sunmanız şart. Ziraat bankasının görevlendirdiği ekspertizin belirttiği değerin %80’ine kadar kredi çekebiliyorsunuz. Evinize ipotek tesis edileceğini de belirtelim. Teminat için bu ev yeterli oluyor. Lakin başvuruda sizin durumunuza göre ziraat bankası dilerse ek teminat talebinde de bulunabilir.

Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

Bu kredi kampanyasında kredi tahsis ücreti alınmıyor. Hayat sigortası, Dask ve konut sigortasının yapılması gerekiyor. ipotek tesis ücreti ve ekspertiz ücreti de ödemeniz gerekir. Arzu ederseniz ufak bir örnek ile bu kredinin daha da iyi anlaşılmasını sağlayalım.

  • Transfer edilecek kredi tutarı: 30.000 TL
  • Transfer edilen kredinin vadesi: 60 Ay
  • Kredi vadesine göre belirlenen faiz oranı %1,07
  • Aylık ödenmesi gerekecek taksit tutarı: 680,14 TL
  • 60 Ayın sonunda ödenmiş olan toplam kredi tutar: 40.808,40 TL olacaktır.

 

 

Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

One Response “Ziraat Bankası Transfer Konut Kredisi ile Borç Yükünüzü Hafifletin”

  1. Enver
    Ekim 1, 2019 at 9:05 am

    Bugün ziraat bankasına gittim. Transfer konut kredisi faiz oranı 1.49.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir