Go to ...

Yeni Yılbaşı Kredisi Veren Bankalar 2017-2018 Başvuru


Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

2017 yılının son günlerini yaşadığımız şu dönemde yeni yıla borçsuz girmenizi sağlayacak fırsatları sizlere yine bankalar sunmaktadır. Finans sektörünün içerisinde yer alan bankalar ihtiyacınızı sorgulamadan düşük faiz oranları ve uygun geri ödeme vadeleriyle yeni yıl kredisi veriyor. Şu soğuk kış günlerinde içinizi ısıtacak fırsatları sizlere sunan bankalar 1 aydan 48 aya kadar değişen geri ödeme vadeleri, %1,35’ten %1,54’e değişen faiz oranlarına sahip kredileri sizlerin kullanımına sunmaktadır. Geride bıraktığımız bu yılın son fırsatlarını sizlere sunan bankalar kredi talebinde bulunacak olan müşterilerinde düşük kredi tahsis ücreti talep ederken aynı zamanda bu kredilere kolay bir şekilde başvuru yapabilmeyi sağlamaktadırlar. Yeni yıla sevdikleriniz ile birlikte mutlu, huzurlu ve keyifli bir şekilde girmek için sizlere sunulan bu fırsatı asla kaçırmayın.

Yılbaşı kredisi veren bankalar arasında en düşük kredi faiz oranına sahip Denizbank gelmektedir. Yıllardır müşterilerinin her türlü taleplerine karşılık vermeye çalışan banka 5.000 TL limitli yeni yıl kredisini 12 ay vadeyle kullandırıyor. Denizbank üstelik bu kredinin geri ödeme noktasındaki faiz oranını %1,35 olarak belirlemiştir. Çeşitli avantajlara sahip olan bu krediyi kullanmak isteyen Denizbank müşterileri hızlı, kolay ve pratik bir şekilde bankanın resmi internet sitesi üzerinden başvuru yapabilirler.

Türkiye’nin en büyük sermayeye sahip bankası olan İş Bankası müşterilerinin 2018 yılına borçsuz girmesi için yeni yıl kredisi veriyor. Düşük faiz oranları ve uygun geri ödeme vadesine sahip bu kredi için İş Bankası ihtiyaçları sorgulamadan kullandırıyor. İhtiyaç kredisi adı altında kullandırılan bu kredi için banka üst limit 25.000 TL olup %1,39 faiz oranına sahiptir. Başvurusu işlemi kolay ve pratik olan kredinin kullanımına dair geri ödeme vadesi 48 aya kadar değişen vadelerle kullandırılmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

İhtiyaçlarınızı ertelemeyin istemeyen bankalardan biri de ING Bank olup içinde bulunduğumuz şu soğuk kış günlerinde yeni yıl kredisiyle sizlerin yanındadır. Yılbaşı kredisi adı altında kullandırılan ihtiyaç kredisi için ING Bank faiz oranını %1,39 olarak belirlemiştir. Çeşitli avantajlara sahip olan bu kredi için limiti 5.000 TL olarak belirleyen banka krediyi kullanan müşterilerine 12 aya varan geri ödeme vadelerini sunmaktadır.

Bireysel müşterilerinin her türlü ihtiyaçları için yılbaşı kredisi kullandıran bankalardan biri de Türkiye Ekonomi Bankası’dır. Uygun geri ödeme vadesinin yanında iyi avantajlara sahip olan bu kredi için %1,54 faiz oranı ve 48 aya varan uygun geri ödeme vadesiyle kullandırılmaktadır. Kredi başvurusu için CEPTETEB veya bankanın resmi internet sitesi kullanılabilir.

Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

Yeni yıl kredilerinde geri kalmayan bankalardan biri de Akbank olup müşterilerinin talepleri doğrultusunda %1,45 faiz oranı ve 48 aya varan uygun geri ödeme vadeleriyle bu krediyi kullandırmaktadır. Banka müşterilerinin ihtiyaçlarını sorgulamadan verilen bu kredinin üst limiti 10.000 TL olarak belirlenmiştir.

Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir