Go to ...

Vakıfbank’dan Bayrama Özel Sıfır Kilometre Taşıt Kredisi


Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

Vakıfbank’dan Bayrama Özel Sıfır Kilometre Taşıt Kredisi – Değerli dostlarımız ve sevgili okurlarımız, yine beğeneceğinizi düşündüğüm bir kredi haberinin tanıtımı ile karşınızdayız. Kimler araba almak istiyor desem, bir çoğumuz el kaldırırız herhalde. Sizlerde takdir edersiniz ki, bu devirde arabasız olmuyor. Araba çok büyük ihtiyaç. Lakin bununla birlikte, konfora ve rahata da önem veriyoruz. İşin açıkçası ayda bir kaç defa sanayiye giden arabalardan bıktık. 0 KM bir araç almak istiyorum ama cebimizdeki para bunu biriktirmek için yeterli değil. Bunun için de kredi çekme yolunu seçeriz. Bende sizlere yardımcı olmak adına Vakıfbank’ın Bayrama Özel Taşıt Kredisi Kampanyasını sunmak istedim.

Vakıfbank 0 KM Taşıt Kredisi Bayrama Özel İşte Tüm Merak Edilenler: Vakıfbank çok özel ve kaliteli bir taşıt kredisi kampanyası yapmış. Hesaplı ve tüm ayrıntıları belli. En güzel yanı ise faiz oranı. Çok düşük ve bende mi bu krediyi çeksem diye düşündüren bir cazibesi var. En düşük faiz oranı %1,11 olarak belirlenmiş. En yüksek faiz oranı ise %1,13 diye belirlemişler. Gördüğünüz gibi, şuan piyasaya göre çok çok avantajlı bir kampanya. Faiz oranlarını belirleyen asıl unsur ise kredi tahsis ücreti oluyor.

Tahsis ücreti tercihi sizlere bırakılıyor. Ama eğer kredi tahsis ücreti öderseniz, daha düşük faiz olan %1,11’i alabiliyorsunuz. Kredi vadesini de 48 aya kadar uzatabiliyorsunuz. Kendi ödeme gücünüze göre taksit tercihinizi yapabilirsiniz. Ayrıca ödeme seçenekleriniz de mevcut. Örneğin son ödemesi balon olacak şekilde ödemenizi gerçekleştirebileceğiniz gibi, 3 ayda bir ödemeli, aylık eşit taksitli, 3 ay ertelemeli ve değişken taksitli olarak da ödeme tercihinizi seçerek, bunu gerçekleştirebilirsiniz. Hayat sigortasının ise zorunluluğu yok. Bu tamamen size bırakılmış. Bana soracak olursanız hayat sigortası yaptırmanızı tavsiye ederim.

Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

Alacağınız aracın fatura değeri 50.000 TL’ye kadar ise, %70’ine kadar kredi alabiliyorsunuz. Yani 50 bin liralık araç için 35.000 TL’ye kadar kredi çekebiliyorsunuz. Diyelim ki aracınızın değeri 50 bin liradan fazla. O halde 50.000 TL’sine kadar %70 kredi alabiliyorken, 50 bin liranın üstündeki tutar için de %50’sine kadar kredi alabiliyorsunuz. Belirttiğimiz şartlarda faiz oranından yararlanmak için bir de en az bir asgari maaş tutarı kadar kredili mevduat hesabı da açtırmanız gerekiyor.

Bu kampanyada kimse sizden kefil talep etmiyor. Ayrıca teminat olarak araba yeterli oluyor. Ek bir şey sunmanız gerek yok yani. kredi tahsis ücreti ödeyecekler ise, alacakları kredinin %0,5’i kadar ödeme yapmaları gerekiyor. Hemen örnek hesaplamaya geçelim.

Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

Cebinizde biraz para var ve istediğiniz 0 km araç için 20.000 TL’ye ihtiyaç duyuyorsunuz. Kredinizi de 48 ay vade yapacaksınız. Uzun taksit ile rahat bir ödeme imkanını da yakalayacaksınız. Kredi tahsis ücreti öderim dediğinizden dolayı da faiz oranı %1,11 oluyor. Aylık ödeyeceğiniz kredi taksitiniz 566,65 TL olacaktır. Tahsis ücreti olarak ise 100 TL ödeme yapmanız gerekiyor. Yıllık efektif faiz oranının ise %17,5462 olduğunu söyleyelim.

Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir