Go to ...

Vakıfbank WorldCard Ramazan Alışverişlerinize 50 TL WorldPuan


Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

Vakıfbank WorldCard Ramazan Alışverişlerinize 50 TL WorldPuan – Ramazan ayına özel olarak sizler için derlediğimiz banka haberlerine devam ediyoruz. Değerli okurlarımız, bu yazımızı vakıfban’a ayırıyoruz. Sizlerde worldcard kredi kartı kullanıcısı iseniz, alışverişlerinizi fırsata dönüştürebilirsiniz. Vakıfbank’da bir çok banka gibi, ramazan ayı için para puan kampanyası başlatmış. Tabi beklemeden hemen inceledim ve elde ettiğim verileri ise lafı çok fazla uzatmadan, sizler ile paylaşmak ver ayrıntılarını anlatmak istiyorum.

Vakıfbank WorldCard Ramazan Ayı Kampanyası: Ramazan ayı ile birlikte masraflarımız biraz artıyor. Genelde gıda üzerine harcama yapsak da hemen hemen her alanda giderlerimiz oluyor. Diğer bankaların para puan kampanyalarını incelediğimizde genelde gıda alışverişlerine para puan verdiklerini görebiliyoruz. Ama vakıfbank bunu epeyce geniş tutmuş. Bu kampanyaya göre world üye iş yerlerinden gıda marketi, kasap, manav, şarküteri, kafe, fast food, restoran, giyim, çok katlı mağaza, kuyum, optik, saat, aksesuar ve ayakkabı yapacağınız alışverişlerden world puan kazanıyorsunuz.

Vakıfbank worldcard kampanyasına göre; kartınız ile yapacağınız ilk 100 liralık alışverişten sonraki, her 100 liralık alışverişlerinizden 10 lira kadar worldpuan kazanabiliyorsunuz. Toplamda ise kazanabildiğiniz world puanlar 50 lira oluyor. Kampanya başlama tarihi 26 mayıs 2017’dir. Ayrıca kampanyanın son bulduğu tarih de 30 haziran 2017 dir. Gördüğünüz gibi harcama süresi ramazan bayramını da kapsıyor. Para puan ile yaptığınız alışverişler ile; iade, mail order, nakit çekim, bankomat kartlar, ticari kartlar ve nakit çekim işlemleriniz de kampanyaya dahil değildir.

Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

Bir müşteri en fazla 50 TL world puan kazanabiliyor. Sanal kartlar ile yaptığınız harcamalar ile, belirlenen internet sitelerinden yaptığınız alışverişler kampanyaya dahildir. Seçili olan internet siteleri için vakıfbank’ın web adresine uğrayabilir ve kredi kartı kampanyalarından siteleri öğrenebilirsiniz. Yaptığınız peşin alışverişler ile taksit yapılabilen alışverişleriniz de kampanyaya dahildir. Şimdi burada kampanyanın en önemli ve dikkat edilmesi gereken durumunu aktarmak istiyorum.

Kampanyaya göre eğer bir günde aynı yerden bir kaç defa 100 liralık alış veriş yaparsanız sadece bir tanesi size para puan kazandırıyor. Dolayısıyla da aynı gün ve aynı yerden üst üste alışveriş yapacağınıza, bunu farklı günlerde gerçekleştirin. Bu sayede de kazanacağınız para puanlar da, daha fazla olacaktır. Peki kampanyaya nasıl katılım sağlanacak?

Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

Bunu da hızlıca açıklamaya çalışalım. Harcama yapmadan önce mesaj olarak RAMAZAN yazmanız gerekiyor. Sonra buna bir boşluk bırakarak kartınızın son altı rakamını yazıyorsunuz. Sizin de mesaj metniniz hazır ise; telefonunuzun operatörüne takılmadan, vakıfbank’ın sistemindeki numaranız ile mesajınızı 6635′e yolluyorsunuz. Her operatör kendi tarifesi üzerinden ücret yansıtacaktır. TercihKartı olanların kampanyaya katılım ücreti de 4,99 TL olacaktır. World Puan kazanmak isteyenlerin mutlaka word pos cihazlarından harcama yapmanız gerekir.

Kazandığınız puanlar 6 temmuz 2017 tarihine kadar kartınıza yüklenecektir. Kazanılan world puanların 17 temmuz tarihine kadar harcanması gerekiyor. Eğer kazandığınız worldpuanları bu tarihe kadar harcamaz iseniz 18 temmuz tarihinde geri alınacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir