Go to ...

SMS İle Kredi Veren Bankalar


Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

SMS İle Kredi Veren Bankalar- Hepimizin bankalardaki işleyişi ve bürokrasiyi biliriz. Çoğu zaman krediye ihtiyaç duyarız ve bankalardaki işleyişten canımız sıkılır. Müşteri temsilcisi ile görüşmek için 1 saat beklersiniz. Bir sürü konuşma didişme işinin ardından kredi başvurusunda bulunursunuz. Sonra bir bakarsınız öğle mesaisi dolmak üzere. Dolayısıyla krediniz onaylansa bile öğleden sonra ancak alırsınız. Alırsınız dediysemde yine koskoca bir imza işleminin ardından.

Bir çok insan için zaman kavramı çok önemlidir. Kaybedeceği yarım saat bile yoktur. Böyle insanlar tutup da tam günlerini maalesef ayıramazlar. Bankalarda bunları bildiklerinden dolayı iş yerlerinden yada oturdukları yerden krediye başvurularınızı geçekleştirmek adına sms ile kredi başvurusunu mümkün kılıyor. Yazımızın bundan sonraki kısmında SMS İle Kredi Veren Bankalara değineceğiz. Dilerseniz ilk bankanın tanıtımı ile yazımıza geçiş yapalım.

Denizbank Sms ile Kredi Başvurusu: 55.000 TL üst limitli krediyi 48 ay vade %1.74 faiz oranı ile alabilirsiniz. Üstelik bu kredide evrak ve kefil yok. Cep telefonunuzdan KREDİM yazarak T.C. Kimlik Numaranızı 3280′e göndermeniz yeterlidir. Cep telefonunuza başvuru sonucunuz 5 dakika içerisinde gönderilir. Başvurunuz olumlu ise kullanabileceğiniz kredi limiti ve vadesi cep telefonunuza sms mesajı olarak gönderilir. Bundan sonra tek yapmanız gereken size en yakın DenizBank Şubesine nüfus cüzdanınız ile birlikte başvurmanız.

Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

Akbank Sms ile Kredi Başvurusu: Akbank sms ile kredi başvurusu için değişik bir sistem kurmuş. Akbank Direkt Kredi ile şubeye gitmeden anında kredi kullanabilirsiniz.15.000 TL ye kadar ihtiyaç kredisini bu sistem üzerinden kullanabilirsiniz. 15.000 TL kredi için %1.39 Faiz Oranı uygulanıyor. Bu kredi başvuru için burayı tıklamanız gerekiyor. Ardından cep telefonunuzu girerek işleminizi gerçekleştirmeniz gerekiyor.

Denizbank Sms ile Kredi Başvurusu: Sevgili dostlarımız, Denizbank 50.000 TL ye kadar krediyi 48 ay vade ve  % 1,65 faiz oranı ile kullanabilme şansı ve imkanı sunuyor. 50 bin lira kredi çekmeniz durumunda kredi tahsis ücreti olarak 250,00 TL ödüyorsunuz. İhtiyaç kredisi başvurunuzu şubeye gitmeden, tek bir SMS ile gerçekleştirebilirsiniz. Kredi boşluk TCKN yazın, 1953’e gönderin, başvuru sonucunuz anında cebinize gelsin.

Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

QBN Finansbank Sms ile Kredi Başvurusu: QNB Finansbank 50.000 TL kredisini 48 ay vade ve %1,20 faiz oranı ile sizlere sunuyor. Kredi başvuru yapmak için öncelikle  burayı tıklamanız gerekiyor. Daha sonra açılan sayfaya cep telefonu numaranızı ve T.C. Kimlik numaranızı giriyorsunuz. Ardından da SMS ile kredinizi gerçekleştirmiş oluyorsunuz.

Odeabank Sms ile Kredi Başvurusu: Odeabank ile 8.000 TL krediyi 36 ay vade ve %1,55 faiz oranı ile alabiliyorsunuz. Sizlerde CATKAPI boşluk TC kimlik numaranızı yazıp 8444’e gönderin, kredinizi şubeye gelmenize gerek kalmadan kullanın.

TEB Sms ile Kredi Başvurusu: CEPTETEB İhtiyaç Kredisi’ni 36 ay vade alabilirsiniz. Faiz oranı olarak %1,30 belirlenmiştir. Kredi Tahsis ücreti de bulunmuyor. Sms ile başvuru için burayı tıklamanız gerekiyor. Açılan sayfada telefon doğrulaması yaptıktan sonra kredi başvurunuza geçiş yapabilirsiniz.

 

Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

One Response “SMS İle Kredi Veren Bankalar”

  1. Mahir
    Mayıs 23, 2019 at 8:36 pm

    Hersey reklamlardakı gıbı kolay olsa oh hayat ne rahat ama öyle deyil Yok kredi notunuz dusuk Yok bılmem ne kredı almadan bır bankayla kredi notum nasıl yükselecek hepsi yalan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir