Go to ...

Senet ile Borç Para Veren Firmalar


Senet ile Borç Para Veren Firmalar- Topmlumun içinde kanayan bir yaradır herhalde kredi çekemem. Bankalar maalesef öyle her gelene kredi vermiyor. Bazı kriterleri hakikatten ağır. Hadi gelir belgesini belirli bir yere kadar anlaya biliriz ama kredi notu da ne oluyor. Bu kredi notu yüzünden bankalar yakında müşteride bulamayacak. Çünkü insanlar alternatif bulma yollarına girdiler zaten. Bu yazımızda o alternatiflerden bir tanesidir.

Bugün sizler için Senet ile Borç Para Veren Firmalar konulu yazımızı sunmaya çalışacağız. Artık insanlar senet ile borç para almaya yoluna gidiyorlar. Çünkü para bu dünyada herkese lazım. Lüks veya değil para ile para olmada hiç bir mal mülk sahibi olunmuyor. E bankalarda borç para vermediğine göre mecburen alternatifler devreye giriyor. Bundan dolayıda Yazımızın devamında senet ile borç para nasıl alınır ve detayları nelerdir bunları öğrenebileceksiniz.

Senet ile Borç Para Veren Firmalar: Her zaman işlerimiz iyi gidecek diye bir durum söz konusu değil. Bazı zamanlarda kötü gidişattan nefes bile alamıyoruz. İşte böyle durumlarda bir can kurtaran arıyoruz. Şöyle taze ve canlı bir para gelse ne kadarda iyi olur ve rahat bir nefes alırız değil mi? Hele hele bu parayı da uzun vadede geri öderseniz Dadından yenmez gari 🙂 İşte tamda bu noktada bankalar sizlere kredi vermiyorsa senet ile borç para veren firmalar devreye giriyor. Yazımızın devamında bu bankalar Bu firmaların özelliklerine değineceğiz ama Etik olarak bu firmaların isimlerini vermeyi doğru bulmuyoruz. Çünkü sitemiz bilgilendirme amacı güden bir web sayfasıdır ve herhangi bir mağduriyet yaşamanızı istemeyiz.

Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

Senet ile borç para veren Finans Şirketleri: Bu firmalara başvuruda bulunduğunuz zaman önce bir araştırma süzgecinden geçiyorsunuz. Gelirinizden gayrimenkulünüze kadar araştırılıyorsunuz. Ya ödeyemezseniz durumunda çözüm yolu bulabilmek için. Bankalar borcunuzu ödeyemediğiniz zaman 2 ay gibi bir süre verirken senet ile borç para veren finans şirketleri buna müsamaha göstermez. Bir çoğu zaten hemen yasal işlem başlatırlar. Borçlarınızı günü güne ödemeniz esastır.  Bu şirketler tüm şehirlerde bulunmakta hatta ve hatta kendilerine ait web siteleri bile bulunmaktadır.

Senet ile borç para veren Tefeciler; Bu firmalarda sizleri ciddi manada araştırırlar. Faiz oranları bankalardan ve finans şirketlerinden biraz daha fazladır. Bir çoğu muhakkak ipotek ister. Böylece ödememe durumunuzda hemen icra yoluyla alacağını tahsil eder. Bunları firmaları da internet sitelerinde google amcaya sorarak bulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

Kuyumcular: Bazı kadim kuyumcular da senet ile borç para vermektedirler. Ama öyle herkese daha doğrusu tanımadığı kimselere borç vermezler. Bunun için birinin ben buna kefilim borç verebilirsin demesi gerekiyor. Buda bir alternatif belirtmeden geçemezdik.

Ayrıca dilerseniz Kredi Notum Düşük Nasıl Kredi Çekebilirim? konulu yazımıza da BURADAN ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir