Go to ...

Şekerbank’tan Avantajlı Borç Kapatma Transferi Kredisi


Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

Finans sektöründe hizmet veren bankalar müşterilerinin klasik bankacılık ihtiyaçlarının yanı sıra özel ihtiyaçlarına yönelik bankacılık hizmetini vermektedir. Para transferi, otomatik fatura ödeme, hesap açma, kredi kartı vb. bankacılık işlemlerinin yanı sıra çeşitli dönemlerde müşterilerinin finansal ihtiyaçlarına yönelik olarak kredi ürünlerinde kampanyalar düzenlemektedir. Ülkemizde hizmet veren bankalar arasında yer alan Şekerbank müşterilerinin özel ihtiyaçlarına yönelik olarak çeşitli kredi kampanyaları yapmaktadır.

Kurulduğu ilk günde bu yana bireysel müşterileri için düşük faizli ve uygun geri ödemeli konut, araç, ihtiyaç, tüketici, eğitim, tatil vb. isimler adı altında çeşitli kredileri kullandırmaktadır. Şekerbank, finansal politikaları çerçevesinde banka olarak kendisi kredi kampanyaları yaptığı gibi müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda özel ihtiyaç kredisi kampanyalarını da yapmaktadır. Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan kredi ürünlerinden biri de Şekerbank borç kapatma kredisidir.

Şekerbank Borç Kapatma Kredisi
Düzenli olarak kredi ürünleri üzerinden kampanyalar gerçekleştiren Şekerbank bu dönem gerçekleştirmiş olduğu kredi kampanyalarından biri de borç kapatma kredisidir. Bu kredi sayesinde banka müşterisi olsun veya olmasın herkesin rahatlıkla yararlanabileceği borç kapatma kredisi sayesinde tüm bankalarda bulunan borçların bir çatı altında toplanması sağlanmaktadır. Buna göre kredi kartı, bireysel kredi, kredili mevduat hesabı ve diğer banka borçlarını tek bir çatı altında toplamak için Şekerbank borç kapatma kredisi kullanılabilir. Her ay farklı bankalara ve bankacılık ürünlerine ayrı ayrı borç ödemek suretiyle işlem gerçekleştirmek yerine tek bir ödeme planı üzerinden tüm banka borçlarını ödemek gayet mümkündür.

Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

Banka müşterileri Şekerbank borç kapatma kredisi sayesinde 100.000 TL limite kadar krediyi düşük tahsis ücretleriyle kullanabilirler. Düşük faiz oranlarına sahip olan bu kredi ürünü müşterinin geri ödeme vadesine göre değişen faiz oranlarına sahiptir. Borç kapatma kredisi 3 aydan başlayıp 60 aya kadar değişen vadelerle kullandırılmaktadır. Müşterilerinin talepleri doğrultusunda geri ödeme vadelerine göre borç kapatma kredisinin faiz oranı 10.000 TL lik kredi 60 ay için %1,39 olarak belirlenmiştir. Hesabına en uygun gelen faiz oranı hangisiyse banka müşterisi o oranda kredi çekebilirler.

Şekerbank Borç Kapatma Kredisi Başvurusu
Banka farkı gözetmeksizin kredi kartı, kredili mevduat hesabı, kredi ve diğer banka borçlarını tamamını kapatmak isteyen veya tek bir çatı altında toplamak isteyen banka müşterileri talep etmeleri halinde Şekerbank borç kapatma kredisini kullanabilirler. Bu kredi sayesinde farklı bankalara veya bankacılık ürünlerine olan tüm borçlar tek bir kanal üzerinden ödenebilecektir. Uygun faiz oranları ve esnek geri ödeme vadeleriyle sunulan bu kredi ürününü kullanmak isteyen banka müşterileri bulundukları yere en yakın Şekerbank şubelerini kullanmak suretiyle başvuru yapabilirler. Banka şubelerinde görevli bulunan bireysel müşteri hizmetleri yetkilisiyle yapılacak olan görüşmeye giderken yanlarında banka borçlarına ait bilgileri gösteren evrakla birlikte nüfus cüzdanı ve maaş bilgisini gösteren bordronun olması yeterlidir.

Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links
Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir