Go to ...

Şekerbank Sms İle Kredi Başvurusu Artık Çok Kolay


Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

Bankalar daha fazla müşteri kazanma adına teknolojik yenilikleri kullanmak asla geri durmuyorlar. Yeni nesil teknoloji aktif olarak kullanan sektörler içerisinde ilk sıralarda gelen bankalar müşterilerinin çeşitli ihtiyaçlarını karşılama adına internet, mobil ve bilişim teknolojilerini aktif olarak kullanmaktadırlar. Bunlardan biri olan sms ile kredi başvurusu banka müşterilerinin hızlı bir şekilde işlem yapmasını sağlamaktadır. Çünkü başvuru sahipleri ihtiyaçları olan krediye bulundukları yerden cep telefonundan sms ile hemen başvuru yapabilmektedirler.

Kaliteli ve güvenilir bankacılık anlayışından hiç ödün vermeyen Şekerbank müşterilerinin finansal ihtiyaçlarına kredi ürünleriyle çözümler sunmaktadır. İlk kurulduğu günden itibaren bireysel ve ticari müşterilerinin kredi taleplerine karşılık veren banka, şimdilerde geliştirdiği sistemler ve hizmetler sayesinde hızlı ve kolay bir ulaşım imkânı sunuyor. Şekerbank bireysel müşterilerinin finansal ihtiyaçlarını karşılama adına kredi ürünlerini çeşitli hizmet kanalları üzerinden başvuru yapabilmelerini sağlıyor.

Şekerbank SMS ile Kredi Başvurusu
Şekerbank ihtiyaç kredisi talebinde bulunmak isteyen müşterilerine hızlı ve kolay bir başvuru imkânı bulunan SMS krediyi kullandırmaktadır. Banka müşterilerinin ihtiyaçları hangi doğrultuda olursa olsun 50.000 TL’lik limite sahip SMS krediyi kullanabilirler. Düşük faiz oranları ve uygun ödeme koşullarına sahip olan bu kredi ürünü için çok cüzi bir kredi tahsis ücreti talebinde bulunmaktadır. Şekerbank SMS kredinin vadesi en az 3 aydan başlayıp 36 aya kadar uzanan vadelerle kullanılabilir. Çekilecek kredi miktarına göre banka müşterilerine otomatik hesaplama yaparak faiz oranını, aylık taksit tutarını ve alınacak ücretleri bildirmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

SMS Kredi Başvurusu
Kredi tercihlerini Şekerbank’tan yana kullanmak isteyen bireysel banka müşterileri oturdukları yerden mobil cihazları üzerinden yapacakları başvuruyla birlikte SMS krediyi rahatlıkla kullanabilirler. Şekerbank müşterisi olsun veya olmasın tüm vatandaşlarımız cep telefonlarının mesaj bölümüne “Kredi” boşluk “T.C. Kimlik Numarası” yazdıktan sonra 1953 numaralı hatta kısa mesaj atmaları yeterlidir. Başvuru talebini alan banka talepte bulunan müşterilerine yine SMS yoluyla geri dönüş yapmaktadır.

Mesajın gönderilmesiyle hızlı bir şekilde bankalarda bulunan güvenilir bilgileriniz banka tarafından incelendikten sonra kredi kullanımına uygundur onayı alınmasıyla birlikte doğrudan talepte bulunan müşterisine geri dönüş sağlar. Olumlu yanıtı alan Şekerbank müşterisi en yakın banka şubesine gitmek suretiyle onaylanan krediyi kullanabilirler. Banka şubeleri aracılığıyla kullanılacak olan kredi için banka görevlisine SMS onayı ve nüfus cüzdanının gösterilmesi yeterlidir.

Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links
Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

5 Responses “Şekerbank Sms İle Kredi Başvurusu Artık Çok Kolay”

 1. Başaran yandıateş
  Mayıs 15, 2019 at 8:54 pm

  Acil senetle 30000 lazım yardımcı olacak kimse yokmu watsapdan ulaşabilirsiniz

 2. Erdal
  Haziran 30, 2019 at 11:53 am

  Denizbanktan kredi kullandım krediyi tamamen kapatmak için şekerbanktan kredi kullanmak istiyorum…

 3. Cengiz
  Temmuz 25, 2019 at 9:30 am

  İhtiyaç kredisi kullanöak istiyorum

 4. Vecih
  Ağustos 1, 2019 at 10:36 pm

  Kredi notu 1164 bana acil kredi ihtiyaç var hagin banka kredi çekbilirm 11000tl 36 ay

 5. Hava kaha
  Kasım 18, 2019 at 2:04 pm

  İhtiyaç kredi sisi cekmek istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir