Go to ...

Qnb Finansbank’tan Acil İhtiyaçlarınız İçin Anında Hazır Kredi


Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

Qnb Finansbank’tan Acil İhtiyaçlarınız İçin Anında Hazır Kredi- Bu hayatta kredi çekmeyen birisi yoktur herhalde. Yüksek gelirlisi de, dar gelirlisi de kredi çekmek durumunda kalıyor. Özellikle de kredi çekerken bankalar o kadar çoğaldı ki, alternatiflerimiz de arttı. Artık kolay kredi istiyoruz. Hatta ileride acil nakit ihtiyaçlarımız da dahi en kolay kredi veren bankalar ile anlaşma sağlıyoruz. İşte bu bankalardan birisi de QNB Finansbank. Müşterilerine çok çok güzel ve özel bir kredi kampanyası hazırlamışlar. Dilerseniz hep beraber inceleyelim.

Qnb Finansbank Hazır Kredi: Hepimizin zaman zaman ani para ihtiyaçları oluyor. Burada karşı karşıya kaldığımız durumu çözmek istediğimizden bankalar ile saatlerce uğraşmak istemediğimizden hemen para bulma yolunu seçeriz. Qnb Finansbank’da müşterileri için ek hesap sayesinde anında kredi alabilmelerine olanak tanıyor. Bu sayede de bankaya gitme, belge götürme, imza atma vb. işlerden kurtulmuş oluyorsunuz. Teferruattan kurtuluyorsunuz.

Peki bu ek hesap olayı ne? Hemen açıklayalım. Ek hesap bir nevi nakit avans demektir. Ek hesap açarak sizlerden herhangi bir ücrette istenmez. Bu sayede bir taşla iki kuş vurmuş olursunuz. Birinci karınız ek hesabınıza acil durumlarda kullanabileceğiniz küçük limitli bir para tanımlanır. Belki 3 bin, belki 4 bin lira kadar. Ama buradan çekeceğiniz para için günlük faiz ödersiniz. Bu çok acil nakit durumlarında başvuru yapacağınız bir olay. Birde Ek hesap açtırdığınız için hesabınıza kredi tanımlaması yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

Banka müşterilerine 30 bin liraya kadar kredi limiti verir. Ama kimisine 10 bin verir, kimsine 20 bin ve kimisine de 30 bin. müşteri özeline göre değişiyor. Bu kredi tanımlamasını yaptıktan sonra, ne zaman krediye ihtiyaç duyarsanız hemen kredi limiti dahilinde istediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Cumartesi günü bile olsa, mesai saatleri dışında bile olsa bankaya gitmeden paranızı kullanırsınız. Bunun dışında aldığınız parayı 48 aya kadar taksitlendirebilir ve rahatça ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Hemen merak ettiğiniz bir diğer husus olan faiz oranlarından da söz edelim. Qnb Finansbank şuan için hazır kredi kampanyasında sizlere %1,84 faiz oranını sunuyor. Siz söylemeden hemen faiz oranının yüksek olduğunu belirteyim. Tabi bu biraz tercih meselesi. Acil nakit para sıkışıklığında kimse faize bakmıyor. Birde bankayla uğraşmıyorsunuz. Belge sunmuyorsunuz. Durum böyle olunca da başvuru yapanlar oluyor. Burada tercih ve karar verme olayı sizin. Başvuruları banka dilediği gibi değerlendirme hakkına ve dilediği gibi sonuçlandırma hakkına sahiptir. Her başvuru yapana çıkacak diye bir durum söz konusu değil. Kredi siciliniz bozuk değilse genelde çıkıyor ama.

Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

Nasıl Başvuru Yapılıyor?: Nasıl başvuru yapılacağını da hızlıca anlatalım. Dilerseniz Qnb Finansbank ATM’lerinden, çağrı merkezinden, banka şubelerinden, cep şubeden veya internet şubeden hızlıca başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Cep şube ile başvuru yapacaklar Kredi – Ek hesap – Hazır Kredi yolunu izliyor. İnternetten başvuru yapacaklar Kredi – Hazır Kredi yolunu izleyerek başvurularını gerçekleştirebiliyorlar. Bu sayede de kredinizi de hemen tanımlayabilir ve hemen kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir