Go to ...

Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar


Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar- Öğrencilerin ve gençlerin oldukça fazla merak ettikleri bir konu olan kredi kartı hususuna bu yazımızda değinmeye karar verdik. Bankaların gençlere özel olarak ürettiği ve özellikleri de onların istek ve arzularına göre şekillenen kredi kartlarını sizler merak ediyorsanız doğru yerde olduğunuzu söyleyebiliriz. Çünkü bugün öğrencilere kredi kartı veren bankaların bir çoğunu bu yazı ile bulabileceksiniz. Böylece aklınıza yatan kartı beğenip alabileceksiniz.

Vakıfbank Like Card: Tamamiyle gençlere göre hazırlanmış ve düzayn edilbir bir kredi kartı ytanıtımı ile karşınızdayız. Bu kart üniversiteli gençlerin yani öğrencilerin hoşuna gidecek. Bedavadan ve indirimli en çok tercih edilen mağazalardan yapacağınız alışverişlerde elde edeceğiniz ekstra para puana kadar oldukça ayrıcalıklı ve antajlı bir kart. Daha da özeli bu kredi kartı çekilişle bazı özel hediyeler dağıtıyor. Mini Cooper, iPad ve iPhone gibi ödüller  kazanabilirsiniz. Başvurularınızı https://webservis4.vakifbank.com.tr/webUzunBasvuru/default.aspx bu link üzerinden yapabilirsiniz.

Türkiye İş Bankası İş’te Üniversiteli: Ünüversite ve yüksek lisans okuyan 18 yaşını doldurmuş öğrencilerin başvuruda bulunabilecekleri özel bir kredi kartı tanıtımına sıra geldi. Bu kredi kartının aidatı yoktur. Harcadıkça ol bol maxi para puan kazanırsınız. maxipuanları da arzu ettiğiniz zaman kullanabilir ve alışverişlerinizde de cebinizden para çıkmaz. Ayrıca taksitlendirme özelliği de bulunmaktadır. Bu kredi kartı için öğrenci kimliğiniz ile birlikte iş bankasının herhangi bir şubesine uğrayabilir ve kredi kartınızı alabilirsiniz. Ayrıca hangi operatöre sahip olursanız olun mesaj bölümünü açarak AİDATSIZÜNİK yazdıktan sonra bir bolkuş koyun ardından da kimlik numaranızı yazın ve 4402’ye mesaj atın.

Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

Ziraat Bankası Genç Bankkart: Sizlerde Kredi Yurtlar Kurumu’ndan burs alıyorsanız bu kredi akrtına başvuruda bulunursunuz. Bu kredi kartı üniveristeli öğrenciler için özel olarak hazırlanmış. Görüntüsü ise oldukça hoş ve renkli bir yapıya sahip. Bu kartı; hem kredi kartı hemde banka kartı olarak kullanabiliyorsunuz. Ayrıca cazip olan yanı ise acil harcamalarda işinize yarması. hesabınıda para mı yok? endişelenmeyin ziraat bankası 350 TL harcama limiti sunuyor. Bunun için ne faiz nede masraf ödüyorsunuz.  Sizlerde Genç Bankkart’abaşvurmak istiyorsanız hemen cep telefonunuzu elinize alınız. Mesaj bölümüne hızlıca GENC BANKKART yazınız. Ardından da hangi operatör olursa olsun 4747′ye göndererek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank Axess exi26: Akbank gençlere özel bir kredi kartı sunuyor. Bu kart ile alışverişleriniz daha da zevkli hale gelecektir. Çünkü Axess exi26 ile her yaptığınız harcamada kazanırsınız. 1 chip para 1 TL’ye denk gelmektedir. Bu bedava paralarınız istediğiniz an istediğiniz mağazada harcayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

Üniversite TEB Bonus Kart: Sizlerde Üniversite TEB Bonus kartınız ile bol bol bonus kazanırsınız. Kazandığınız bonuslar ile de rahatça harcama yapabilirsiniz. Ayrıca kredi kartının taksitli alışveriş imkanı vermesi de ayrıca bir tercih meselesi. Diğer bir özelliği de kazandığınız bonuslar ile ekstra bir ücret ödemeden istediğiniz kişiye bilet ve hediye gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir