Go to ...

Masrafsız ve Hesaplı Düğün Krediniz Akbank’ta


Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

Masrafsız ve Hesaplı Düğün Krediniz Akbank’ta – Haziran ayıda geldi çattı. Düğünler arka arkaya sıralandı. Bırakın düğün salonlarını, belediyelerin nikah salonları bile doldu taştı. Herkes o özel gününü iple çekiyor çekmesine ama, sıkıntı büyük. neden mi? Çünkü vatandaşta yeterince para yok. Arkadaşlar şaka değil ama bir kuaföre dahi 3 -5 bin lira para gidiyor. E bunun balayı ayrı bir masraf, evin eşyaları ayrı bir masrafi kına gecesi, düğün masrafları derken, Allah yardımcımız olsun diye bir çift söz çıkıyor insanın ağzından.

Masraflar çok ama bankalarda çok. Bu durumda kredi kaçınılmaz gibi bir şey oluyor. Gerek evlenecek gençler,gerekse de ebeveynler elini taşın altına koyuyor ve çocukları için  kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Bu suralar evlilik ve düğün kredileri çok fazla sorgulandığından, bizlerde bu platform aracılığı ile düğün kredisi veren bankaları ve şartlarını sizlere sunmaya çalışacağız. Bu yazımızda ise Akbank’ın masrafsız düğün kredisinden söz edeceğiz.

Akbank Masrafsız Düğün Kredisi Kampanyası: Gerek düğünden önce, gerekse de düğünden sonra masraflarınızın olacağı çok açık. İşte bu durumda akbank sizlere düğün kredisi ile yardımcı olmaya çalışacak. Düğünde zaten kafanızda bir sürü soru işaretleri olacak. Birde para nereden bulacağım, bu borçları kim ödeyecek diye düşünmeyin. Sizlerde akbank’ın bu kredi kampanyasından yararlanın ve tüm ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayın. Kampanya tarihinin şuan için 31 ağustos 2017 olduğunu da belirtelim. Tabi akbank gerekli gördüğü takdirde bu süreyi uzatabilecektir.

Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

Bu kampanyanın en uzun vade sayısı 48 aydır. Hani herkes kendine göre bir ödeme palanı çıkaracaktır elbette. Faiz oranının ise; 1.000 TL ile 75.000 TL arasında olduğu zaman ve vade sayısının ise 36 aya kadar olduğu zamanlarda %1,19 olduğunu söyleyebiliriz. Bu oran gerçekten de şuan için fena değil. 48 ay vade olduğu zaman faiz oranları da değişiyor elbette. Bu açıdan en fazla 3 yıla kadar bu borcunuzu kapatmanızı tavsiye ederim. Kredi limiti de çok iyi. Limiti belirleyen asıl unsur gelir belgesidir.

Gelir belgeniz ile kredi üst limiti belirleniyor ve sizlerde bu limitler çerçevesinde kredi çekebiliyorsunuz. Bu açıdan başvuruda gelir belgelerinizi, nüfus cüzdanınızı ve adres teyit edilmesi için bir belgeyi de sunmanız gerekiyor. Akbank müşterileri akbank direkt ile başvuru yapabilirler. Ama internetten başvuru yapıldığından 20.000 TL’ye kadar kredi alınabiliyor. Bu limitin üstü için ve akbank müşterisi olmayanların mutlaka şubeye uğramaları gerekmektedir. Kredinin tahsis ücreti bulunmuyor. Bu güzel yanlarından birisi. Yalnız banka hayat sigortası talep ediyor. Arzu ederseniz bir örnek ile bu konuyu daha da iyi algılamaya çalışalım.

Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

Düğün masraflarınız için 10.000 TL krediyi 36 ay vade ile almak istediniz. Tabi bu durumda sizlere sunulan faiz oranı %1,19 oluyor. Kredi tahsis ücretine 0 TL diyebiliriz. Çünkü talep edilmiyor. Hayat sigortasına da ortalama olarak 138,20 TL diyelim. Aylık taksit tutarınız ise 357 TL olmaktadır. Sizlere şimdiden hayat boyu mutluluklar dilerim….

Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir