Go to ...

Masrafsız İhtiyaç Kredisi Anında ve Kolay Başvuru Enpara’da


Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

Ülkemizde şubesiz bankacılık denildiği ilk akla gelen kuruluşlardan biri de QNB Finansbank’tır. Müşteri memnuniyetini ve hizmetlerini daha geniş bir platforma yayma adına her geçen gün büyüyen ve yeni ortaklıkla birlikte bankacılık hizmetlerinde büyük ses getiren banka dijital dünyada tek söz sahibidir. Bankacılık sektöründe son yıllarda en çok telaffuz edilen konular arasında yer alan şubesiz bankacılık uygulamalarına hızlı bir giriş yapan QNB Finansbank bu bağlamda enpara.com platformunu müşterilerinin daha hızlı, kolay ve pratik bir bankacılık hizmetini alabilmek için devreye sokmuştur.

Müşterilerine tamamen dijital platformlar üzerinden hizmet veren Enpara yeni nesil bankacılığında en güçlü temsilcilerindendir. İnternet teknolojisini kullanmak suretiyle müşterilerine tablet, bilgisayar ve mobil cihazlar üzerinden hizmet vermektedir. Klasik bankacılık hizmetlerinin yanı sıra ürün gamını bir hayli genişletmiş olan Enpara şimdilerde masrafsız ihtiyaç kredisini müşterilerinin talepleri doğrultusunda kullandırmaktadır.

Masrafsız İhtiyaç Kredisi Enpara Farkıyla
Şubesiz bankacılık hizmetleriyle müşterilerinden gerçekleştirmiş oldukları işlemler doğrultusunda herhangi bir ücret talep etmeyen Enpara bu politikasından ödün vermeden müşterilerinin çeşitli ihtiyaçları için masrafsız kredi fırsatını sunmaktadır. Bankacılık sektöründe hizmet veren birçok kuruluşun kullandırmış olduğu birçok krediden gerek tahsis ücreti gerekse de dosya masrafı talep ederken Enpara masrafsız ihtiyaç kredisinden herhangi bir ücret talebinde bulunmamaktadır. Müşterilerinin talep etmesi durumunda 50.000 TL’ye kadar istedikleri limitteki krediyi enpara.com üzerinden kullanabilirler. Düşük faiz ve uygun ödeme koşullarına sahip olan bu kredi 1 aydan 48 aya kadar değişen vadelerle kullandırılmaktadır. İster Enpara müşterisi olsun isterse de farklı bir banka müşterisi olsun herkes kolaylıkla başvuru yapabilmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

Enpara Masrafsız Kredi Başvurusu
Masrafsız ihtiyaç kredisi başvurusu için enpara.com müşterileri kendilerine ait olan internet sayfası üzerinden başvurularını gerçekleştirebilirler. Kendi sayfalarında yer alan kredilerim ekranını kullanmak suretiyle, yönlendirmeleri takip ederek anında masrafsız kredi kullanabilirler. Banka dışı müşterileri için QNB Finansbank’ın Enpara bölümünde yer alan ihtiyaç kredisi ekranına girmek suretiyle masrafsız kredi başvurusunda bulunabilirler. Başvuru işlemini gerçekleştirmeden önce tüm müşteriler burada yer alan masrafsız kredi hesaplama ekranını kullanabilirler.

Ekranda yer alan “kredi tutarı” bölümüne 50.000 TL’ye kadar çekilmek istenen tutar yazıldıktan sonra otomatik olarak sayfanın altında krediye ait bilgiler hesaplanarak ekrana yansıtılmaktadır. Yenilenen ekranda kredi vadesine göre “kredi taksit tutarı, faiz oranı, çekilecek anapara, toplam geri ödeme tutarı, sigorta primi ve yıllık maliyet oranı” gibi kredi bilgileri paylaşılmaktadır. Krediyi çekmek isteyen kişinin hesabına uygun gelen seçeneği tercih ettikten sonra “başvur” ikonuna tıklanmak suretiyle kredi başvuru işlemi gerçekleştirilir. Başvuru işleminde Enpara müşterisinden kimlik, gelir, çalışma ve iletişim bilgilerini talep etmektedir. İstenilen her bilginin doğru bir şekilde girilmesine özen gösterilmelidir. Tüm bu bilgiler ışığında kredi onayı kontrol edileceğinden geri dönüşte bu bilgiler üzerinden gerçekleştirilecektir.

Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links
Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir