Go to ...

İş Bankası SMS İle Sonbahar İhtiyaç Kredisi Başvurusu ve Özellikleri


Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

İş Bankası SMS İle Sonbahar İhtiyaç Kredisi Başvurusu ve Özellikleri – Sonbahara özel ihtiyaç kredisi haberlerini yayınlamaya devam ediyoruz. Hatırlarsanız bir gün önce Garanti Bankasının sonbahara özel olarak sunduğu kredi kampanyasını siz değerli okurlarımız ile paylaşmıştık. Amacım olabildiğince fazla sonbahar kredi kampanyasını sizlerle paylaşmak. Bu sayede de aralarından en avantajlı olanını seçebilirsiniz. Şimdide Türkiye İş Bankasının sonbahara özel olarak geliştirdiği İhtiyaç Kredisini sizlerle paylaşacağız.

TÜRKİYE İŞ BANKASI SONBAHAR KREDİSİ AYRINTILARI

Türkiye iş bankası gerek sonbahardaki ihtiyaçlarınızı karşılamak adına, gerekse de diğer zaruri ihtiyaçlarınızı karşılamak adına kredi kampanyası hazırlamış. Bu kredi kampanyasına göre en az 3.000 TL kredi alabileceğiniz gibi, en fazla da 100.000 TL kredi alabiliyorsunuz. Gördüğünüz gibi kredi limiti hem makul seviyelerde hemde yüksek gelirliler içinde ideal seviyelerde. Bankaya gelir belgesinin sunulması gerekiyor. Bu şekilde de alabileceğiniz en yüksek kredi limiti hesaplanmış oluyor.

VADE SAYISI, FAİZ ORANLARI VE DİĞER BİLİNMESİ GEREKENLER

Kredi için belirlenen en kısa vade sayısı 3 aydır. Ayrıca kredi için belirlenen en uzun vade sayısı da 48 aydır. Elbetteki bu aralıklarda da vade sayınızı yani taksit sayınızı seçebilirsiniz. Bu tamamen size bırakılmış olan bir durum. Ha birde kredi tahsis ücreti ödemesi yapmanız gerekecek. Almayı planladığınız kredinin %0,5’i oranında bir ücret cebinizden çıkıyor. Hayat sigortası ise yaptırma zorunluluğunuz var. Kredinin faiz oranları da %1,29 ,le %1,25 arasında değişiyor. Yüksek kredi limitinde faiz oranları daha da uygun oluyor.

Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links
KREDİYE BAŞVURU

Kredi başvurusu için bankaya kadar gidip yorulmak istemiyorum diyorsanız, iş bankası sizler için SMS kanalını da açık tutmuş. Sizlerde SMS ile başvuru yapacaksanız şu sıralama ile aralarına bir boşluk bırakarak sırasıyla; NAKİT, T.C Numarası, İstenilen Kredi Limiti, Aylık kazanılan Gelirin mesaj metni olarak yazılması gerekiyor. (Örneğin: NAKİT 22222****** 30000 3250) Sizlerde mesajınızı kendinize göre hazırladıysanız, şimdide bunu 4402’ye yollamanız gerekiyor. Bankadan gelen cevapta ön onay var ise, gelir belgeniz ile birlikte şubeye uğramanız gerekiyor.

İş bankası müşteriler internet şubeden yada cep şubeden rahatça 2 dakikada kredi başvurusunu yapabilirler. Eğer kredileri onaylanırsa da bankaya gitmeden, tekrardan cep şube veya internet şubeden sisteme giriş yapıp paralarına onay verip hesaplarına aktarabilir ve istediği gibi kullanabilirler. Dilerseniz şimdide bir tane kredi hesaplaması ile konuyu daha da iyi anlamaya çalışalım.

Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links
50.000 TL KREDİNİN ÖRNEK ÖDEME PLANI

50.000 TL için kredi başvurusunda bulundunuz. İş bankası da buna onay verdi. Sizlerde kredinizin taksit sayısını 48 ay olarak belirlediniz. Bankada bu şartlar altında %1,25 faiz oranını sizlere vermiş oldu. Bu 3 veriye göre hesaplama yapıldığında, aylık ödemeniz gereken taksit tutarınız 1.469 TL oluyor. Ödemeniz gereken yıllık sigorta ücretiniz de 314 TL dir. Ödeyeceğiniz Kredi tahsis ücreti ise 250 TL kadardır. Yıllık maliyet oranınızın da %19,9113 olacağının altını çizelim.

Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir