Go to ...

Gelir Belgesiz 10.000 Lira Kredi Veren Bankalar


Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

Kredi başvurularında birçok banka teminat maksadı ile gelir belgesi ya da kefil talebinde bulunuyor. Öğrenciler, iş sahibi olmayan kimseler ve freelance çalışan insanlar ise bu tür belgeleri hazırlama konusunda yetersiz kalıyor çünkü ortada düzenli bir gelir yok ve haliyle bankaların taleplerine yanıt vermek de mümkün olmuyor. Peki gelir belgesi istemeyen bankalar yok mu? Elbette var ancak sayıları bir hayli az. Düzenli bir geliriniz yoksa ya da maaş bordrosu olarak bankalara bir teminat gösteremiyorsanız ve daha da önemlisi 3 ila 6 ay süre ile devam eden sigortanız bulunmuyorsa bankalar canınızı biraz sıkabilir. Şimdi dilerseniz sizleri tüm bu sorunlardan kurtaracak ve gelir belgesi talebinde bulunmayacak bankalara göz atalım…

Qnb Finansbank/Enpara
Enpara, Qnb Finansbank bünyesinde hizmetlerine devam eden online bankacılık platformudur. Sokağa çıktığınızda Enpara adını taşıyan bir atm bulmanız mümkün değil ancak tüm işlemlerinizi Finansbank aracılığı ile sorunsuz bir şekilde yapabiliyorsunuz. Enpara ile kredi çekmek oldukça kolay ve başlıkta da ifade ettiğimiz gibi herhangi bir şekilde gelir belgesi talep etmiyorlar. Enpara’nın mobil uygulaması ya da resmi web sitesi üzerinden giriş yaparak online başvuruda bulunabiliyorsunuz. Kredi başvuru ekranı sizleri yönlendirecek ve işlem sonunda sizlerden onay isteyecektir. Onay verdiğiniz takdirde 2 ila 4 iş günü arasında Enpara müşteri hizmetleri tarafından aranıyor ve kredi başvurusuna sözlü olarak da onay veriyorsunuz. Onayınız sonrası paranız saniyeler içerisinde hesaplarınıza aktarılıyor. An itibarıyla en kolay kredi veren bankalardan/uygulamalardan bir tanesi olduğunu söylemek mümkündür.

Türkiye Ekonomi Bankası/TEB/Cepteteb
Cepteteb uygulaması da Enpara’ya benzer nitelikler taşıyor. Mobil uygulama üzerinden ya da resmi web sitesi üzerinden kredi başvurularınızı yapabiliyorsunuz. Enpara’dan tek farkı ve belki de artısı ise müşteri hizmetleri tarafından aranmayı beklemiyor olmanızdır. Online olarak onay verdiğiniz takdirde paranız Cepteteb kredi hesabınıza aktarılıyor. Yine uygulama sizleri yönlendirecek ve nasıl ilerlemeniz gerektiğini de step step anlatacaktır. Onay sonrası kredi başvurunuz ve taksitlendirme ile ilgili detaylı bir mail alacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

Nkolay Kredi/Aktifbank
Aktif Bank tarafından sunulan Nkolay kredi avantajlarını da tercih edebilirsiniz. Enpara ve Teb’e kıyasla çok daha yüksek faiz oranları olduğunu da ifade etmek gerekiyor. Yine online başvuru ile birlikte taleplerinizi iletebiliyorsunuz ve onay alındıktan sonra kurye ile adreslerinize kadar ulaştırılan belgeleri imzalamanız yeterli olacaktır. Belgelerin bankaya ulaşması neticesinde krediniz tanımlanıyor ve hesaplarınıza yatırılıyor. Bu banka ile ilgili çok fazla şikayet olduğunu da bilmenizde fayda var. Özellikle online adreslerine göz atıldığında birçok olumsuz yorum ile karşılaşabiliyoruz. Kredi çekmeden önce bankayı detaylı bir şekilde incelemekte fayda var.

Yukarıda bahsi geçen adresler dışında başka yollarla gelir belgesiz kredi başvurusu yapabileceğiniz ya da kredi alabileceğiniz başka bankalarda biz bu yazıyı yazdıktan sonra olabileceğini belirtelim.

Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links
Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir