Go to ...

Garanti Bonus American Express Kredi Kartı Özellikleri ve Başvurusu


Garanti Bankası Bonus American Express Kredi Kartı Özellikleri ve Başvurusu- Hayat şartları zor ve parasız hiç bir şey yapılmıyor. Eve bir kilo et alacaksın ama artık öyle hesaba yaz durumu yok. Yada çoluk çocuğun gıda ihtiyaçları oluyor. Bu durumda da marketçiler kuruşun bile hesabını yapıyorlar. Nerede eski bakkalcı amcalarımız. Günlük harcamalarımız çok fazla ve maaşımız kirayamış, faturalarmış vs. derken bitiyor. Dolayısıyla da bir maddi desteğe ihtiyaç duyuyoruz. Tam da burada Bankalar kredi kartları ile devreye giriyor.

Ne birine minnet etme, nede sıkıntıya düşme derdiniz olmuyor. Mantıklı ve doğru kullanımı sayesinde de karlı bile çıkabiliyorsunuz. Ayrıca taksit özelliği de alamadığımız ürünleri ayaklarımıza kadar getiriyor. Bu açıdan dolayı da herkes kredi kartı taşıyor. Bugünde çok özel bir kredi kartının tanıtımını yapacağız. Garanti Bankası Bonus American Express Kredi Kartı Özellikleri hakkında detaylı bir bilgilendirmede bulunacağız. Zira belkide bonus kredi kartları arasında en beğenileni ve en çok tercih edilenlerinden birisi olmaya başladı.

Garanti Bankası Bonus American Express Kredi Kartı Özellikleri: Arkadaşlar günlük alışverişlerinizde ekstradan bonus kazandıran bir kredi kartı ile karşınızdayız. Restoran, market ve akaryakıt alışverişlerinizde toplamda 420 TL kazanabilirsiniz. Çünkü bu kredi kartı ekstradan bonus kazandırmaktadır. Deminde belirttiğim gibi Market, akaryakıt ve restoran alışverişlerinizde ekstradan %1 bonus kazanabilme şansınız var. Bir ayda da ekstradan 25 TL kazanabiliyorsunuz bu bonuslarınızı.

Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

Bunun dışında 25 TL bonusunuzu 35 TL’ye artırabilme şansınızda var. Çünkü 25 lira ve üzeri 10 tane alışveriş yaparsanız toplamda bir ay içerisinde 35 lira ekstra bonus kazanabiliyorsunuz. Aynı gün yine aynı alışveriş mağazasında yaptığınız harcamalarda yalnızca biri geçerlidir. İnternetten yapılan harcamalar bu kampanya dahilindedir. Bunun yanı sıra diğer tüm bonus kampanyalarına da katılabiliyorsunuz. Elde etiğiniz bonusları da dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz. Lakin bonus harcamaları kampanya dışındadır. Bunu da hemen belirtelim.

American Bonus Express Kredi Kartının yıllık aidatı 117,5 liradır. Ayrıca ek kart kullanıyorsanız da bununda ücreti 58,5 liradır. Amerikan Bonus Kredi Kartını garanti bankasının haricinde Türk Ekonomi Bankası, Vakıfbank, İş bankası ve Denizbank üye iş yerlerinde de kullanabilirsiniz. Bu sayede de bir milyonun üstünde iş yerinde kartınızı kullanabilme imkanınız vardır.

Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

 

American Bonus Express Kredi Kartı Başvurusu yapmakta çok kolay ve basit. Öncelikle şu bonus.com.tr/bonus-american-express-hemen-basvur?SourceCode=5C060030 linki internet tarayıcınıza yapıştırın ve başvuru sayfasına ulaşın. Birkaç basamaktan sonra başvuru işleminiz bitecektir. Bu sayede de kredi kartınız belirteceğiniz adrese 2 hafta içerisinde gelecektir.

Bu kredi kartının en beğenilen özelliklerini de hemen kısaca sayalım. Bunlar arasında İşlem erteleme özelliği birinci sırada yer alıyor. Bunun yanı sıra Karttan Havale/ Eft yapma özelliği, Ücretsiz taksitli nakit avans özelliği, Ekstre atlat özelliği, İşlem taksitlendir, taksitli para gibi fonksiyonları çok fazla işinize yarayacak. Bunun dışında sosyal yaşamınızda da çok fazla hizmet sunan bonus sayesinde bir çok hizmetten de faydalanabilme imkanınız olacak.

Örneğin çok uygun seyahat programlarından faydalanabileceksiniz. New York’tan adresinize teslim 3 günde kargo imkanından yararlanabilirsiniz. Acil durum yardım hizmeti, garanti otopark, garanti shuttle, garanti asistan, garanti şehir yaşam ve daha bir çok hizmette sizleri bekliyor olacak.

 

Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir