Go to ...

Findeks Kredi Notu ve Risk Raporu BKM Express ile 1 TL’ye Öğrenin


Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

Findeks Kredi Notu ve Risk Raporu BKM Express ile 1 TL’ye Öğrenin- Yine özel ve yine güzel bir yazı ile karşınızdayız. 2014 yılında kurulan findeks ile kredi notumuz çok fazla önem kazanmaya başladı. Sürekli karşımıza çıkıp duruyor. Tabi ilk defa findeks ve kredi notu terimleri ile karşılaşanlar bir ara şaşkınlık geçirebiliyorlar. Özellikle de kredi çekmeye gittiğimizde banka memurunda duyuveriyoruz. Kredi notunuz bu ay düşmüş, kredi faiz oranını da yüksek vermek zorundayız diye. Yada kusura bakmayın kredi notunuzdan dolayı kredi veremiyoruz tarzında konuşmalar çok fazla geçiyor.

Durum böyle oluncada herkes kredi notunu öğrenmek istiyor. Acaba ben kredi çekmeye gittiğimde bana ne diyecekler? Kredi notumuz çok mu düşük? Acaba kredi notumuz kaç? tarzında bir sürü soru sorup duruyoruz. Özellikle de findeks reklamları çıkınca deliriyoruz adeta. Bizlerde Findeks kredi notunuzu ucuz yollu bir şekilde öğrenebilmenizin çözümünü sizlere sunacağız. Tabi inden bir kaç tanıtım yazısı ile.

BKM Ekxpress Nedir? Bkm ekspres ülkemizin dijital cüzdanıdır. Ne kadar banka kartınız varsa bkm ekspresse yüklerseniz ardından bir daha da kredi kartınızı taşımaya gerek duymuyorsunuz. harcamalarınız da daha da güvenli bir hale geliyor. Ayrıca sizlere de çok çok özel imkanlar ve kampanyalar sunuyor. Kazanacağınız bonus ve chip paraların haricinde sizlere ekstradan bol bol bedava alışveriş kazandırır. İşte bu özelliklerinden dolayı da insanların ilgisini çekiyor. Ödemelerinizi kolayca hızlı ve güvenli bir şekilde yapmanın.

Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

Peki findeks kredi notu tam olarak nedir?: Findeks kredi notu sizin bankalar ile olan ilişkinizi gösteren bir puandır. Kredi kartınızı ne sıklıkta kullanıyorsunuz? Ekstrenizi belirtilen günler arasında ödüyor musunuz? Aldığınız krediyi zamanında ödüyor musunuz? Günlük bankacılık işlemlerini ne sıklıkla kullanıyorsunuz? Verdiğiniz çekleri gününde ödüyor musunuz?

Anlayacağınız bankanın istediği gibi bir müşteri olursanız kredi notunuzda artıyor. Yüksek kredi notunuz varsa krediye anında kavuşursunuz. Kredi notunuzda düşük olursa kredi alabilmeniz zorlaşıyor. Kredi notu düşük olan bir kişinin de işleri kötüye gidiyordur.Dolayısıyla da risk teşkil eder. Findeks size Kredi Notu başta olmak üzere Risk raporu ve onlarca hizmet daha sunuyor. Lakin bunlar belirli bir ücret karşılığında veriliyor.

Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

Findeks Kredi Notu ve Risk Raporu BKM Express ile 1 TL: Findeks hizmetlerinden ücreti karşılığında yararlanabiliyorsunuz. Örneğin findeks kredi notunu bile turkcel veya avea aracılığı ile 9 TL’ye öğrenebiliyorsunuz. Risk raporu içinde ayrı bir para ödüyorsunuz. Lakin BKM Ekspress sizler için özel bir kredi kampanyası düzenlemiş. BKM Ekspress üzerinden ilk alışverişinizi findeks.com üzerinden kredi notu ve risk raporunu almanız karşılığında 1 TL ödüyorsunuz. Bu kampanyadan bir kişi yalnızca bir kere faydalanabiliyor. Lakin BKM Ekspressden ilk defa yararlanıyor olmanız gerekiyor. Kredi Kayıt Bürosu bu kampanyada değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bunu da belirtelim.

Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir