Go to ...

Faizsiz Kredi Veren Bankalar Varmı


Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

Faizsiz Kredi Veren Bankalar: Toplu para ve acil nakit ihtiyaçlarımızda birçoklarımız bankaların yolunu tutuyor ve kredi başvurusunda bulunuyoruz. Online dünya ile birlikte başvuru süreci artık çok daha kolay bir hale geldi. Tek bir tık ile başvurularımızı yapabiliyor, onay mesajı sonrası kredilerimize ulaşabiliyoruz. Burada önemli olan şey ise faiz oranları ve ne yazık ki birçok banka bu konuda müşterilerine zarar vermeye devam ediyor. Yüksek faiz oranları ile can sıkan bankalardan uzak durmanızı tavsiye ediyoruz. 2018 yılı ile birlikte bazı bankaların faizsiz kredi avantajı sunduğunu da ifade etmekte fayda var. Sizler de faizden uzak durmak ve daha avantajlı kredilerden faydalanmak istiyorsanız eğer bu yazımıza göz atmanızda fayda var diye düşünüyoruz.

Kuveyt Türk Faizsiz Kredi
Muhafazakar kesimin en çok tercih ettiği bankalardan bir tanesi olan Kuveyt Türk, faizsiz kredi imkanı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Katılım bankaları arasında bu bağlamda farklı bir yere sahip olan banka, hizmet, konut ve araç kredileri ile de geniş bir yelpazeye sahip olduğunu bir kez daha ortaya koyuyor. Diğer bankalara nazaran çok daha farklı bir çalışma sistemine sahip olan Kuveyt Türk, faiz konusunda da hassas davranıyor. Konut kredisinde şu tarz bir politikaya sahipler: Satın almak istediğiniz konutun %80’lik kısmına finans desteği sağlıyorlar. Uzun vadede daha kolay ödeme seçenekleri ile de müşterilerine kolaylık sağlayan bu bankayı sizler de tercih edebilirsiniz. 120 aya varan vade seçenekleri ile konut sahibi olmak ve geri ödemede faiz durumundan kurtulmak için en doğru adreslerden bir tanesi olacağını düşünüyoruz.

Kuveyt Türk, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren bankalardan biri ve taksitlendirme konusunda sizlerin fikrini de almayı ihmal etmiyor. Dilerseniz vade oranını düşürebilir ve taksitlerinizi yükselterek daha kısa sürede borcunuzu kapatabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

Türkiye Finans Faizsiz Kredi
Kuveyt Türk ile benzer bir çalışma sistemine sahip olan ve yine muhafazakar kesimin en çok tercih ettiği bankalardan bir tanesi olan Türkiye Finans da faizsiz kredi konusunda kapısını çalabileceğiniz adresler arasında yer alıyor. Özellikle konut sahibi olmak isteyen vatandaşlarımıza büyük fırsatlar sunan ve faizsiz kredi konusunda destek veren banka, ödeme planında da yine Kuveyt Türk’te olduğu gibi müşterilerini dinlemeyi tercih ediyor. Size en uygun ödeme planı ile kredi sahibi olabilir ve geri ödemede sorunsuz bir süreç elde edebilirsiniz.

Yalnızca konut kredisi değil, hizmet ve taşıt kredisi konusunda da bu bankanın kapısını çalabilirsiniz. 2018 yılında hali hazırda faizsiz kredi ayrıcalıkları sunan ender bankalardan bir tanesi olduğunu da hatırlatmak gerekiyor. Vade konusunda da geniş bir yelpazeye sahipler ve 12 aydan 60 aya kadar çıkan vade seçenekleri ile birlikte ödeme planınızı da daha sorunsuz bir noktaya taşıyabiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links
Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir