Go to ...

Enpra.com’da EFT, Havale ve Hesap İşletim Ücreti 0 TL


Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

Enpra.com’da EFT, Havale ve Hesap İşletim Ücreti Yok – Hepimiz bankacılık işlemleri yapmak durumunda kalıyoruz. Bankalar bizlerin en fazla kullandığı kurumların başında geliyor. Kredi çekerken, fatura öderken, bir tanıdığımıza para gönderirken, borç öderken vs. vs. hep bankalar hayatımızda yer almaktadır. Bankalar bizler için çok önemli. Lakin bankaların bizlere sunmuş olduğu bu hizmetlerde ücret alması, bir çok kişi tarafından can sıkıcı olarak nitelendirilmekte. Bazı kimseler heri geliyor günde 10 tane eft yapıyor.

Dolayısıyla da 10 eft’den ücret alınacak olunursa en az 40 lira para yapar. Bunu bir ay olarak düşünürseniz, tutar büyük oluyor. Yada 6 ayda bir alınan hesap işletim ücretleri de milleti canından bezdiriyor. Haliyle bankacılık hizmetlerinden ücret almayan bankalar tercih edilmeye çalışılıyor. Bu yazı ile de sizlere ücretsiz bankacılığa bir örnek vermek adına enpara.com‘a değineceğiz. Bir çok kimseler bu sistemi kullanıyor. Hatta bende buradan bir hesap açtırdım. Şimdi aklınızdaki soru işaretlerini teker teker kaldıralım.

Enpara.com Nedir? Aslında okurlarımızın aklındaki ilk soru budur. Enpra, ülkemizin ilk dijital bankası olarak karşımıza çıkmıştır. Bir bankada yapabileceğiniz tüm işlemleri, banka şubesine gitmeden dijital kanallar ile çözmenize imkan ve olanak tanır. Ayrıca enpara, qnb finansbank’ın dijital bankacılığıdır. Bunu da belirtmekte fayda var. Kredi başvurusu, kredi çekme, fatura yatırma, para gönderme vs. tüm işlemleri internet şubeden yapabiliyorsunuz. Kesinlikle bankaya gitmiyorsunuz. Zaten gerek de duymuyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

Enpara.com Eft, Havale ve Hesap işletim Ücreti Yok. Evet yanlış duymadınız. Enpara, sizler ile bir sözleşme imzalıyor. Buna göre kesinlikle ve hiç bir zaman yapacağınız TL eft’lerinizden ve TL Havalelerinizden ücret almıyor. Sizlerde gönül rahatlığı ile para transferlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Tabi bu durum TL hesap için geçerlidir. Olur da yabancı para transferi yapacaksanız bir miktar ücret ödemeniz gerekecektir elbette. Dışarıya döviz transfer edecekseniz 25 lira alınıyor. Dışarıdan döviz para gelecek ise 18 TL alınıyor.  Enpara.com hesap işletim ücreti adı altında da bir tutar almıyor.

Enpara.com Neden Bu Ücretleri Almıyor?: Adı üstünde dijital bankacılık. Qnb Finanasbank banka şubelerini rahatsız etmediğinizden, özel olarak şube açılmamış. Dolayısıyla ek giderler yok. Ek gider olmayınca da sizlerden de masraf ve para talep edilmiyor. Benimde bir kaç bankada hesabım var. Ayrıca enpara.com’dan da hesap açtırdım. 6 -7 aydır var ve bir defa dahi bırakın finansbank’a gitmeyi, müşteri hizmetlerini bile aramadım. Gerek de duymadım. Kredi mi lazım? en geç 5 dakika içerisinde zaten hesabınıza yatıyor. Üstelik bu da masrafsız. Eft’lerim için de ücret ödemiyorum. Kafam rahat anlayacağınız.

Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

Enpara.com’a Nasıl Başvuru Yapabilirim?: Başvuru yolunu da anlatarak yazımıza son verelim. Öncelikle enpara müşterisi olmanız gerekiyor. Bunun için şu; qnbfinansbank.enpara.com/bireysel-basvuru/basvuru-amaciniz.aspx linki kullanabilirsiniz. Başvuru nedeninizi yazıyorsunuz ve 5 dakika da başvurunuzu bitiriyorsunuz. Ardından yetkililer sizi bir hafta içerisinde evinizde ziyaret ediyor. İmzalar alınıyor ve sizde rahatlıkla bu bankacılık hizmetlerinden faydalanabiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir