Go to ...

Enpara.com’da Aylık 149,90 TL’ye Kesintisiz 5.000 TL Kredi


Enpara.com’da Aylık 149,90 TL’ye Kesintisiz 5.000 TL Kredi- Sizlerde kredisiz olmuyor diyenlerden misiniz? O halde çok özel bir kredi haberini okuyorsunuz desek yalan söylemiş olmayız. Zira bugün anlatacağımız kredi haberi daha yepyeni ve oldukça avantajlı. Üstelik kredi sicilinde sıkıntı olayan, kredi notu iyi olan ve gelir belgesini de belgelendirebilen herkes başvurusunu gerçekleştirebilir. Başvurusu kolay, kredi alması da kolay olan bir kredi kampanyası geliştirmişler. Üstelik Masrafsız.

Esasen bir krediden beklenilen bir çok özellik bu kredi kampanyasında toplanılmış. Bu açıdan duyan herkesin dikkatini cezbediyor. 5.000 Liraya da hiç kimse yok demez. Şartlar iyi olduktan sonra ihtiyaç duymayanların da  değerlendirebileceği bir kredi kampanyası. Zengininden fakirine kadar, toplumun rağbet edeceği 5 bin lirayı enpara.com ile değerlendirmek istedik. Bakalım neler sunuyor ve ne gibi avantajlar sunuluyor. Hep beraber inceleyelim.

ENPARA.COM’DAN MÜKEMMEL BİR KREDİ KAMPANYASI

Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

Özel ve güzel bir kredi kampanyası sizleri bekliyor. Zira enpara.com şuan için Yıllık Maliyet Oranı en düşük krediyi veren banka. Banka derken de dijital banka. QNB Finansbank’a bağlı. Hiç bir işinizde bankaya gitmeye gerek duymuyorsunuz. Çünkü tüm işlerinizi oturduğunuz yerden kolaylıkla halledebiliyorsunuz. Sizlerden herhangi bir masraf da almıyor. Hesap işletim ücreti yok. Havale ve EFT İşlemlerinizden de para alınmıyor.

Ayrıca kredinizi de masrafsız bir şekilde alabilmenize imkan tanıyor. Hayat sigortası talep etmiyor. Kredi tahsis ücreti, dosya masrafı yada komisyonda yok. 5 bin lira mı alacaksınız? 5 bin lira net olarak elinize geçer. Bu açıdan duyanların değerlendirdiği bir kredi kampanyasıdır. Bankaya gidip sıra bekleme ve zaman kaybınız da olmuyor. Dijital bankacılık olduğundan online başvurunuzu yapıyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

ENPARA.COM’DAN BASİT BAŞVURU İMKANI

Enpara.com müşterileri internet şubeye girerek 5 dakikada ihtiyaç duydukları krediye kavuşabiliyorlar. Çünkü başvuru yapıldıktan sonra enpara.com hemen hızlıca siizn hakkınızda istihbarat çalışması yapar. Sıkıntı yoksa kredi için onay alırsınız ve paranızı hesabınıza aktarırsınız. Yeni müşteri adayları ise enpara.com’un web sitesine giriyorlar. Ürünlerden kredileri tıklayarak başvurularını kolayca dakikalar içerisinde gerçekleştirebilirler. Bu aşamadan sonra enparanın yetkilileri sizleri ziyaret eder. encard’ınızı alırsınız, imzalar atılır ve kredinize kavuşursunuz.

48 AY VADE İMKANI

Kredi vadesinin de en fazla 48 ay olduğunu belirtelim. Aylık ödeme planınız ve gücünüze göre kredi taksidinizi kendiniz belirlersiniz. En düşük faiz oranının ise şuan için  %1,33 olduğunu belirtelim. En yüksek faiz oranı da %1,41 dir. Faiz oranları alacağınız kredinin vadesine göre değişecektir. Bu arada en az bin lira ve en fazla da 30 bin liraya kadar kredi çekebilirsiniz. Haydi şimdide örnek kredi hesaplaması yapalım.

5.000 TL ÖRNEK ÖDEME HESAPLAMASI

Alacağınız kredinin miktarının 5.000 TL olduğunu ön görelim. Sıkıntıya girmeden ödeme yapmak istediğinizden 48 ay vade yapmak istiyorsunuz. Bu durumda enpara sizlere %1,33 faiz oranını sunuyor. Şimdi elimizdeki verilere göre hesaplama yapalım. Aylık ödemeniz gereken taksit 149,90 TL, Toplam geri ödenecek kredi tutarı 7.195 TL olacaktır. Sigorta yoktur. Kredi tahsis ücreti ödemezsiniz. Yıllık maliyet oranı da %20,9268 dir.

Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir