Go to ...

Düşük Kredi Notuna Aktif Bank’dan Anında İhtiyaç Kredisi


Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

Düşük Kredi Notuna Aktif Bank’dan Anında İhtiyaç Kredisi- Kafam çok karışık. Zira işlerim az sıkıntılı gidiyor. Bir de yaz sezonuna da giriyoruz. Yeni ürün ve malzemeler de almam gerekiyor. Ayrıca evde çok çocuğun da bazı istek ve ihtiyaçları var. Kredi çekmek durumundayım. Sonunda da kararımı verdim ve bankaya gelir belgemi de alarak müracaat ettim. Banka görevlisi kredi sicilim de bir problem olmadığını belirtti. Gelirimin de iyi olduğunu söyledi. Lakin buna rağmen kredi veremeyeceklerini söylediler. Sizlerden ricam benim durumum için bir kredi çözümü üretmeniz. Cevabınız için Şimdiden teşekkürler…

Sevgili okurlarımız, yukarıdaki durumda olan bir sürü insan var. Kredi notu insanlara kara bir leke gibi yapıştı. Kredi çekmek istiyorsan, illaki yüksek kredi notuna sahip olacaksınız diyorlar. Lakin bir banka sonunda buna dur demeyi başardı. Bizlerde bu yazımızda o bankaya yani Aktifbank’a değineceğiz. Kredi notu düşük olanlar için bir kredi kampanyası hazırlamışlar. Doğal olarak bizler de bu yazının tüm detaylarını sizlere sunmaya çalışacağız.

Aktifbank İnterneten Kredi kampanyası: Son derece özel, hayati ve kolay bir kredi fırsatı sizlere sunuluyor. Bankada saatlerce sıra bekleme olayı yok. Çünkü banka şubesine uğrama gibi bir derdiniz olmayacak. Zamanınız da size kalacak. Bunun dışında sayfalarca imza atma, ekstradan bankanın ürününü alma gibi bir durumda söz konusu değil. Kredinizi alacaksınız ve sadece  kredi tahsis ücreti ödeyeceksiniz bu. Kredi tahsis ücreti de aldığınız kredinin binde beşi kadar oluyor.

Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

Bunun dışında ne bir komisyon ne de bir masraf var. Başvurusu da oldukça kolay. Aktifbank’ın web sitesinde bulunan internetten kredi kampanyasına giriş yapıyorsunuz. oradan N Kolay Krediye yönlendiriliyorsunuz. Formu dolduruyorsunuz. Bundan sonra belirttiğiniz adresi 7 ile 10 iş günü içerisinde kurye ziyarete geliyor. Bir iki imza alıyor. ardından krediniz hesabınızda. Aktifbank müşterileri ise bu krediye dakikalar içerisinde ulaşabiliyor.

Kredinin en küçük taksit sayısı 3 ay dır. Yine kredinin en yüksek vadesi ise 48 aydır. Bütçenizi ve ödemenize göre vadenizi belirleyebilirsiniz. Alabileceğiniz en küçük kredi limiti 2 bin liradır. Buna karşılık olarak alabileceğiniz maksimum kredi tutarı ise 25 bin liradır. Şimdi faiz oranına gelelim. Faiz oranı %1,99 dur.

Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

Aranıza heyyy yavaşşş, ne oluyoruz diyenler olabilir. Ama dar kalıplarla düşünmemenizi tavsiye ediyorum. Çünkü hiç bir banka kredi notu düşük olanlara kredi vermiyor. Yüksek faiz ile de olsa kredi alabiliyorsunuz. Ayrıca 1,99 öyle çok da büyütülecek bir rakam değil. Zira büyük bankalardan birisini geçen incelediğim de %1,60’larda faiz uyguluyordu.

Ayrıca bu krediyi kredi notunuzu yükseltmek için de kullanabilirsiniz. Düşük limitli bir kredi alırsınız. ardından bunu da 48 aya kadar vadelendirebilirsiniz. Aylık düzenli ödemeler ile kredi notunuzu kısa bir süre içerisinde artırabilirsiniz. Findeks buna çok fazla önem verir. Borcunuza sadık mısınız? Zamanında ödüyor musunuz? mühim olan bu.

 

 

Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

One Response “Düşük Kredi Notuna Aktif Bank’dan Anında İhtiyaç Kredisi”

  1. Başaran yandıateş
    Mayıs 16, 2019 at 6:04 pm

    30000 lazım acil watsapdan ulaşabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir