Go to ...

CEPTETEB Kredi Kartı Borç Transfer Kredisi


Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

CEPTETEB Kredi Kartı Borç Transfer Kredisi- Kredi kartları inanılmaz derecede hayatımızda her almaya başladı. Hatta kredi kartları amacını aşarak tüm ihtiyaçlarda kullanılmaya başlandı. Aldığımız maaşlar yetmiyor. Bundan dolayı da ayın ortasındayken para tükeniyor. Çocukların bakım ve giderleri, market alışverişleri, kişisel harcamalar. Anlayacağınız ne kredi kartına bağımlı olarak yaşıyoruz.

Lakin bu durum beraberinde de oldukça fazla riski getirmiş oluyor. Kredi kartlarının asıl amacı pahalı olan ve hayati devamlılığı sağlayan ürünleri taksitlendirmesidir. Sizde eşinizde çalışıyorsunuz. çocukalar da okula gidip geliyor. Derken 15 yıllık çamaşır makinesi miadını doldurdu ve artık yenisi alınması gerekiyor. Yenisi de 3 bin lira. bu para cebimizden bir anda çıkmaz ama kredi kartı taksitleri ile aylık ödemeler yaparak alabiliriz.

Bu belirttiğim kredi kartlarının asıl amacı budur. Ayrıca öğretmensinizdir, okullar açılacak ve yeni bir takım elbiseye ihtiyacınız var. Bir kıyafet mağazaları da kredi kartı ile yapılan alışverişlerde hem taksit hemde %30 indirim uyguluyor. Burada da kredi kartı devreye girer. Ama gel gör ki bu bilinçte olmayan kredi kartı sahipleri en ufak harcamada bile kredi kartlarına müracaat ediyorlar. Bu işin sonunda da üstesinden gelinemez borçlar meydana geliyor. Ne yaparım ne ederim dediğiniz anda CEPTETEB Kredi Kartı Borç Transfer Kredisi  yardımınıza imdadınıza koşuyor.

Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

CEPTETEB Kredi Kartı Borç Transfer Kredisi: Kaç tane kredi kartlarınızın tümünü TEB’e trasnfer edebilirsiniz. Bu sayede tüm borçlarınız TEB tarafından ödenir. Sizlerde farklı farklı günlerde ödediğiniz kredi kartı ekstrelerinizi tek bir günde toplayabilirsiniz. Ayrıca bu borçlarınızı da 48 aya kadar taksit yapabilme imkanınız da bulunuyor. Borçlarınız uzun vadeye yayıldığından aylık ufacık ödemeler yaparak paçayı kurtara biliyorsunuz.

CEPTETEB kredi kartı borç transfer kredisinin faiz oranı ise %1,84 olarak belirlenmiş. Bu krediden en az 250 lira, en fazla da 10 bin lira olarak yararlanabiliyorsunuz. Yani kredi kartlarınızın toplamı 10 bin liraya kadar olan borçlarınız için bu krediden yararlanabiliyorsunuz. Bu krediyi çekmekle kara listeye girmeden son anda kurtulursunuz. Böylece kredi sicilinizi de korursunuz. İşleriniz düzeldiği zaman da dilerseniz bir seferde tüm bu borcunuzu ödeyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

Erken ödeme yaptığınızdan dolayı da faiz indiriminden yararlanırsınız. Lakin siz siz olun borçlarınızı ödemede zorluk çekiyorken bu kredi türünü değerlendirin. Çünkü borcunuzu 3 ödeyemediğiniz zaman kara listeye girersiniz. Zaten 3 defa borcunu ödemeyenler bu krediden de yararlanamıyorlar. Ön görüşlü olup borç transfer kredisi ile önleminizi alınız.

CEPTETEB kredi kartı borç transfer kredisini bir çok insan kullanıyor. Bu sayede de her ay 1500 TL asgari ödemesi gerekirken, şimdi aylık 100 TL ile tüm borçlarını bitirebiliyor. Ayrıca ödemenizi tek güne indirgediğinizden dolayı da hesap kesim tarihinizi de en baştan belirleyebiliyorsunuz. Sizlerde kredi kartı ödemelerinizde sıkıntı çekiyorsanız, CEPTETEB kredi kartı borç transfer kredisi sizleri bekliyor olacak.

 

Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir