Go to ...

CardFinans İle Ramazan Market Alışverişlerinde 100 TL Para Puan Hediye


Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

CardFinans İle Ramazan Market Alışverişlerinde 100 TL Para Puan Hediye – 11 Ayın sultanı olan ramazan ayına da gelmiş bulunmaktayız. Ramazan bizler için çok önemli bri aydır. yardımlaşmayı, dayanışmayı ve zor durumda kalan insanların halinden anlamamıza yardımcı olmaktadır. hepimiz ailece iftar sonrasına oturur ve zevkli dakikalar geçiririz. Hele bir de sahur sofraları bizi biz yapan değerlerimizdendir. Ramazan ayı her ne kadar güzel ve hoş olsa da fiyatlar oldukça pahalanmış durumda.

Dolayısıyla bizlerinde harcamaları bu ayda artmaktadır. Hem eve alınan gıdalar, hemde yapılan harcamalardan dolayı kredi kartına yüklenmek durumunda kalmaktayız. Bankalar da bu durumu fırsat bilerek ramazan ayı kampanyası ile kendi kredi kartlarını kullanmaya teşvik etmektedirler. Aslında bu durum en çok bizlerin işine yarıyor. Bizlerde en fazla kazandıranı tercih ediyoruz. örneğin bu yazımızda QNB Finansbank‘ın CardFinass Ramazan kampanyasından söz edeceğiz.

CardFinans Ramazan Ayı Kampanyası: Sevgili dostlarımız, qnb finansbank, özel bir kampanya ile müşterilerine sesleniyor. Ramazan boyunca sizlerde marketlerde yapacağınız tek seferdeki her 100 TL ve üzerindeki alışverişleriniz için 10 TL para puan kazanmış olacaksınız. Toplamda ise kazanabileceğiniz para puanların toplamı 100 lira olabilecek. Ben ramazan ayında çok fazla market alışverişi yapıyorum diyorsanız, mutlaka ama mutlaka değerlendirmeniz gereken bir kampanya olduğu kanaatindeyim.

Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

Ramazan ayı kampanyasının başlama tarihi 26 mayıs 2017 ve bitiş tarihi ise 24 haziran 2017 dir. Bu süre de zaten ramazan ayını kapsamaktadır. Yalnız kampanyaya katılım sağlamak isteyenlerin bir tane de mesaj yollaması gerekiyor. Bu mesaja ise sadece RAMAZAN yazıyorsunuz. Sonrasında ise SMS metninizi 2273‘e yolluyorsunuz. İşte hepsi bu. hatta dilerseniz çağrı merkezi aracılığı ile de kampanyaya katılımınızı sağlayabilirsiniz. Burada SMS ücretinin operatörünüzün tarifesi ne ise ona göre kesileceğini de belirtelim.

Kampanya ile kazandığınız para puanlar harcama anında hemen bireysel kredi kartınıza yüklenmektedir. Buda işin bir diğer güzel yanı. Yalnız dikkat edeceğiniz bir tarih var. o da 31 temmuz 2017. Bu tarihe kadar eğer kazandığınız para puanları harcamaz iseniz sizlerden geri alınacaktır. Bunun dışında qnb finansban’a ait farklı kredi kartlarınız olabilir. bunlar ile de kampanyaya katılım sağlayabilir ve para puan kazanabilirsiniz. Ama bu kartların toplamında en fazla kazanacağınız para puanlar 100 tl olabilecektir.

Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

Cardfinans ramazan kampanyasında ek kartlarınız ile yaptığınız alışverişlerden kazandığınız puanlarınız ise kartınıza yüklenecektir. Eğer ki aynı gün içerisinde, yine aynı yerden alışveriş gerçekleştirirseniz, burada sadece bir tane harcamanızdan para puan kazanabiliyorsunuz. Halbuki bunun yerine, aynı yerden bir kaç defa alışveriş yapmanız gerekiyorsa farklı günlerde gerçekleştirin de fazlasıyla para puan kazanın. Bu kampanyaya bir müşteri yalnızca bir defa katılım sağlayabiliyor ve en fazla 100 TL para puan kazanabiliyor.

Son olarak eğer aldığınız ürünleri iptal ederseniz, kazandığınız para puan da iptal edilip kesiliyor. Eğer kazandığınız para puanı harcamış iseniz; bu defa da kartınıza iptal ettiğiniz harcamanızdan kazanmış olduğunuz ve harcamış olduğunuz para puan kadar borç yansıtılmaktadır.

 

Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir