Go to ...

Burgan Bank Tanışma Kredisi Hesaplı ve Düşük Faizli


Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

Burgan Bank Tanışma Kredisi Hesaplı ve Düşük Faizli – Herkesin nakit paraya ihtiyacı oluyor. Kimisinin küçük, kimisinin de büyük ölçüde. Bu yazı ile küçük çaplı kredi ihtiyaçlarınızda değerlendirebilmeniz için özel bir kredi kampanyasından söz edeceğiz. Çarşıya indiğimizde neredeyse her 2 yerden bir tanesi bankalar. Ülkemizde o kadar çok banka var ki. Dolayısıyla da kredi almak da çok daha kolay ve basit oluyor. Burada asıl olan düşük faizli ve hesaplı krediyi bulmaktan geçiyor. Kim daha fazla para ödeyip de kredi çekmek ister Ki?

Elbetteki kimse daha fazla para vermek istemiyor ve bir arayış içerisinde. Para sokaktan toplanılmıyor. Bizlerde size yardımcı olabilmek adına güzel bir kredi haberi hazırladık. Burgan bank bu sıralar tanışma kredisi ile müşteri çekmeye devam ediyor. Bende okuyunca sizler ile paylaşma gereği duydum. Peki burgan bank sizlere tam olarak ne sunuyor? Kredi vadesi kaç ay? Faiz oranı % kaç? Kredi limiti ne kadar? Kredinin şartları neler? Haydi şimdide bu soruları cevaplandıralım.

Burgan Bank Tanışma Kredisi Özellikleri: Ben hemen bu krediye başvuru şartını söylemek istiyorum. Bu krediye daha önce burgan bank’dan kredi çekmemiş okurlarımız başvuru yapabiliyor. Maksat müşteri çekmek. Burada bankada karlı çıkıyor, müşterilerde. Zira bankanın sizlere sunduğu faiz oranı oldukça düşük. Kredi ile birlikte sizlere sunulan faiz oranı %1,15 dir. Alabileceğiniz maksimum kredi limiti ise 5.000 TL dir. Ufak ihtiyaçlar için mükemmel diyebileceğimiz bir tutar. Şimdide kredi vadesine değinelim.

Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

Sizlere sunulan maksimum kredi vadesi 12 ay dır. Anlayacağınız limit küçük, faiz oranı küçük ve vade sayısı da küçük bir kredi kampanyasıdır. Başvurunuzu burgan bank’ın herhangi bir şubesine giderek yapabileceğiniz gibi, online olarak da yapabilirsiniz. Bunun için Burgan Bank’ın internet sitesine girmeniz yeterli olacaktır. Açılan sayfada krediler bölümünde ilgili kampanyadan başvurunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz. Bankaya sunmanız gereken belgeler arasında gelir belgesi de vardır. Bunun da altını çizelim.

Burgan Bank Tanışma Kredisi İçin Örnek Hesaplama: Şimdi sizin ile örnek bir hesaplama yapalım. Çeşitli nedenlerden dolayı 5 bin lira ihtiyacınız var. Burganbank’ın %1,15 faiz oranı kafanıza yattığından başvurunuzu yaptınız. Geri ödemesini de 12 ay taksit ile yani vade ile gerçekleştireceksiniz. Şimdi elimizdeki verilere göre hesaplamalarımızı yapalım. Buna göre aylık ödemeniz gereken kredi borcunuz 454,98 TL olacaktır. Toplamda geri ödeyeceğiniz kredi miktarı ise 5.759,76 TL olacaktır. Kredinin yıllık maliyet oranına baktığımızda ise %19,0584 oranı karşımıza çıkıyor.

Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links
Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

One Response “Burgan Bank Tanışma Kredisi Hesaplı ve Düşük Faizli”

  1. Ümit şağ
    Mayıs 26, 2019 at 8:14 pm

    Krediye ihtiyacim var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir