Go to ...

Burgan Bank 48 Ay Vadeli Borç Transferi İhtiyaç Kredisi İle Borçlarınızı Kapatın


Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

Bankacılık sektörünün içerisinde yer alan özel sermaye destekli Burgan Bank kendi müşterisi olsun veya olmasın herkese düşük faiz oranları ve düşük masraflara sahip çeşitli kredileri kullandırmaktadır. Hizmet politikasını her zaman müşteri memnuniyetinden yana kullanan Burgan Bank kendisinden bankacılık hizmeti talebinde bulunan müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda ihtiyaç kredisi kullandırıyor.

Sağlıktan evliliğe, eğitimden tatile kadar müşterilerinin ihtiyaçları ne olursa olsun sorgulama yapmaksızın birbirinden farklı dört ihtiyaç kredisi kullandırmaktadır. Kişilere ve ihtiyaca özel olarak hazırlanan bu ihtiyaç kredileri sektörün içerisinde yer alan diğer bankaların kredi ürünlerine göre büyük avantaj sunmaktadır.

Burgan Bank İhtiyaç Kredileri
Bankacılık sektörünün içerisinde yer aldığı süre boyunca her zaman müşterilerinin menfaatleri doğrultusunda hizmet vermeye özen gösteren Burgan Bank yine bu politika çerçevesinde ihtiyaç kredisini kullandırıyor. Kişiye özel ihtiyaç kredisi olarak bilinen banka şubeleri üzerinden kullandırılan bu krediyle faiz oranı tamamen kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bankanın belirlemiş olduğu kriterler çerçevesinde müşterinin ödeme performansı, Burgan Bankla çalışacağı ürün sayısı ve bankanın yeni veya eski müşterisi olma durumu kullanılacak olan ihtiyaç kredisinin faiz oranında büyük değişiklik sunmaktadır. Belirtilen kriterlere sağlayan müşterilerine kullanacakları kredi üzerinden faiz indirimi yapmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

Burgan Bank’ın müşterilerine kullandırmış olduğu ihtiyaç kredilerinde biri de müşterilerine özel dijital ihtiyaç kredisidir. Banka müşterileri faiz oranları ve geri ödeme vadesi kendi hesabına uyanlar kendi internet bankacılığı üzerinden yapacakları başvuru işlemiyle birlikte bu krediyi doğrudan kendi hesapları üzerinden kullanabilirler. Herhangi bir şekilde banka şubesine girmeye gerek kalmadan kendi dijital hesapları üzerinden işlemleri gerçekleştirebilmektedirler.

Standart ihtiyaç kredisi adıyla kullandırmış olduğu bu kredi 48 ay geri ödeme vadesine sahip olup faiz oranı bankanın orta sınıf faiz oranlarına sahiptir. Burgan Bank müşteri olmayan müşterilerine özel olarak hazırlanan bu kredi sayesinde ihtiyaçlarınızı ertelemeye gerek yoktur. Eğitim, sağlık, tatil ve diğer ihtiyaçları için hazırlanmış olan bu krediyi banka şubeleri aracılığıyla kullanabilmek mümkündür.

Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

Burgan Bank’ın ihtiyaç kredileri arasında yer alan ve yüksek limitlere sahip ipotekli ihtiyaç kredisi büyük avantajlar müşterilerinin kullanımına sunulmaktadır. Banka, müşterileri için sahip oldukları konutu ihtiyaçları doğrultusunda düşük bedellere satmak yerine bankaya ipotek gösterip 75.000 TL’ye ve 48 ay vadeye kadar düşük faizli olarak kredi kullandırmaktadır.

Burgan Bank 48 Ay Vadeli Borç Transferi İhtiyaç Kredisi
Müşterilerine sunmuş olduğu ihtiyaç kredileriyle ön plana çıkan Burgan Bank, kendi bankası dışında tüm bankalarda bulunan kredi kartı, kredi, kredili mevduat hesabı ve diğer borçlarını tek bir çatı altında toplamak isteyenler için düşük faiz oranları ve 48 ay geri ödeme vadesine kredi kullandırmaktadır. Mevcut ödemelerini takip etmekte zorlanan banka müşterilerine hiç vakit kaybetmeden en yakın Burgan Bank banka şubesine bekliyor. Pratik ve kolay bir kullanım imkânı sunan bu kredi sayesinde birçok avantaja sahip olacaksınız. Nüfus cüzdanınızla birlikte banka şubelerinde görevli bulunan bireysel müşteri hizmetleri yetkilisine 4 yıl vadeli borç transfer ihtiyaç kredisi kullanmak istediğinin iletilmesi yeterlidir.

Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

3 Responses “Burgan Bank 48 Ay Vadeli Borç Transferi İhtiyaç Kredisi İle Borçlarınızı Kapatın”

 1. Mustafa
  Temmuz 20, 2019 at 2:46 am

  5000 TL ihtiyacım var 5 ayda öderim kamu personeliyim

 2. Mahmut Özdemir
  Ağustos 14, 2019 at 2:57 am

  Kıredi almak istiyorum lütfen bilgi verin

 3. Fadime ozturk
  Ekim 17, 2019 at 12:51 pm

  Kredi kullanmak istiyorumm yardımcı olurmusunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir