Go to ...

Belgesiz Kredi Alınabilen Bankalar Ve Özellikleri


Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

Belgesiz Kredi Alınabilen Bankalar Ve Özellikleri – Değişen şartlar ve imkanlar bankaların da kredi verme şartlarında ufak değişikliklere gitti. Özellikle de vatandaş kolay ve anında kredi almanın peşinde. Bazı bankalarda bu yönde kampanyalar yapmaya başladı. Lakin şuan için müşterileri yararlanabiliyor. Zira müşterilerinin ne olduğunu ve risk durumlarını bankalar çok daha iyi biliyorlar. Bu sistem de herkes internet şubeden yadan cep şubeden giriş yapıyor ve krediler bölümüne girerek krediye başvurusunu gerçekleştiriyor.

Ardından bankalar çok kısa bir sürede değerlendirmeye alıyor. Çoğu dakikalar içerisinde cevap veriyorlar zaten. Olumlu yanıt alırsanız kredinizi hemen hesabınıza alıyorsunuz. Bankaya gitme ve herhangi bir belge sunma gibi durumlar söz konusu olmuyor. Durum anlaşıldığına göre, o halde hangi bankalar şuan bu sistemde teker teker özellikleri ile birlikte açıklayalım.

YAPI KREDİ BANKASI

Yapı kredi bankası müşterileri %1,27 ile %1,39 faiz oranları arasında internet şubeden anında kredi alabiliyorlar. Ben aldığımda toplam 10 dakikamı almıştı. Üstelik pazar günüydü. Yani hafta sonu falan fark etmiyor. Kredi vadenizi 48 aya kadar seçip tercih edebilirsiniz. En düşük kredi limiti 1.000 TL olsa da üst limit bulunmuyor. Müşteri özeline göre değişiyor. zaten krediler bölümüne girdiğinizde adınıza online alabileceğiniz bir tutar tanımlanmış oluyor.

Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links
ODEABANK

Odeabank’ta müşterilerinin yararlanması adına online kredi fırsatı sunuyor. Yöntem aynı. Faiz oranları %1,29 ile %1,79  arasında Kredi skoru faiz oranlarını belirliyor. Tabi kredi notunuz yüksek ise düşük faizden de yararlanabiliyorsunuz. En fazla alabileceğiniz kredi limiti 30.000 TL dir. Kredi vadesi 3 ile 48 ay arasında seçip tercih edilebilir. Hayat sigortası yaptırılıyor. kredi tahsis ücreti de tahsil ediliyor.

QNB FİNANSBANK

Sıra Qnb Finansbank’a geldi. İster mesai saatleri dışında olsun, ister de hafta sonlarında, ne zaman isterseniz paranıza 5 dakika da ulaşabiliyorsunuz. Kredi limitleri 1.000 TL ile 30.000 TL arasındadır. Burada da kredi skoru çok önemli. kredi skorunuza göre faiz oranı belirleniyor. En düşük faiz oranı %1,28 dir. Bunun la birlikte faiz oranları kredi notunuz düştükçe artıyor. En son %1,73’te duruyor. Hayat sigortası ve tahsis ücreti uygulaması bulunuyor. İnternetten hemen paranızı alabiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links
AKTİFBANK

Aktifbank n kolay kredi ile sizleri selamlıyor. Faiz oranı %2,29 dur. Oran diğer bankalara göre biraz yüksek olsa da başvur yapanlar oldukça fazla. Zira kredi notuna çok takılmıyorlar. Müşterileri internet şubeden hızlıca başvuru yapabilme imkanı yaşıyorlar. Ardından onay almaları durumunda da kredileri hemen hesaplarına yatıyor. Kredi tutarı 2.000 TL ile 30.000 TL arasında. Bunun dışında kredi vadesi en kısa 3 ay ve en uzun 48 ay olarak belirlenmiş. hayat sigortası zorunluluğu yok. Tahsis ücreti ise alınıyor.

FİBABANKA

Fibabanka böyle giderse ilerde büyük bankalardan birisi olabilir. Çok güzel kredi kampanyaları yayınlıyor. Müşterilerinin mağdur olmaması adına da cumartesi pazar günü dahi olsa kredi alabilmelerine olanak tanıyor. İnternet şubeyi yada cep şubeyi kullanarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Onay almanız durumunda kredinize kavuşursunuz. Fibabankadan alınabilecek en yüksek kredi tutarı 20.000 TL dir. Vade sayısı 48 aya kadar uzatılabilir. Diğer bankalarda olduğu gibi bu bankada da tahsis ücreti ve hayat sigortası uygulaması bulunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir