Go to ...

Avantajlı CEPTETEB Kredi Kartı Özellikleri ve Başvurusu


Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

Avantajlı CEPTETEB Kredi Kartı Özellikleri ve Başvurusu- Kredi kartı almayı düşünen okurlarımıza bugün özel bankanın kredi kartının tanıtımını yapacağız. Kredi kartı hayatımızda kısa bir sürede çok önemli bir yer almaya başladı. Kredi kartı kullanımında Avrupa da önemli bir yere sahibiz. Kartlar adeta bizlerin yaşam kaynağımız gibi bir şey. Arabanın yakıtı bitti mi petrol istasyonları borca benzin vermiyor. Evde un şeker vb. bittiği zaman marketler borca vermiyor. Kuruşun bile hesabını yapıyorlar.

Bu örneklerin sonu gelmez. Mesela buz dolabı bozulduğu zaman artık aylık gelip ödersin tarzında hiçbir beyaz eşyacı yanaşmıyor. Kartınız varsa 10 -12 ay taksit yapıyorsunuz ve ürününüzü alıyorsunuz. Bu açıdan kimliğimizi evde mi unuttuk? hiç problem değil. Yeter ki kredi kartımız yanımızda olsun. Durum böyle olunca kredi kartsız bir yaşam da düşünülemiyor. Ama kredi kartı seçimi yaparken de çok dikkatli davranmalıyız. Sık dokuyup ince elemeliyiz. Seçeceğimiz kredi kartları bizleri yansıtmalı.

Bugün sizler için Türk Ekonomi Bankasına ait CEPTETEB Kredi Kartı özelliklerinden söz edeceğiz. Çok özel bir kart Başvuru yapan sayısı da çok fazla. Sizlerde bu özel kredi kartına sahip olmak istiyorsanız ve özelliklerini de öğrenmek istiyorsanız muhakkak ki bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

CEPTETEB Kredi Kartı Özellikleri: Bu kredi kartının size sunduğu birinci ayrıcalık, kartınızın özelliklerinizi kendiniz seçmenizdir. İnternet şubeye giriyorsunuz ve kartınızda hangi özelliklerin olmasını istiyorsanız onları ekliyorsunuz. Alışverişlerinizde bonus kazanıyorsunuz. Harcama yaptığınız yer bonus üye iş yeri ise daha fazla bonus kazanabiliyorsunuz.

Ayrıca üye iş yerlerinden taksitli alışverişin tadını da çıkarırsınız. Bu harcamalarınızdan da bonus kazanırsınız. kazandığınız bonusları da çıtır çıtır harcayarak bedava alışverişin tadına varırsınız. CPTETEB’e ilk başvuru yapan 50 bin müşteriden kart aidatı hiç bir zaman alınmayacaktır. Bugün itibariyle limit dolmamıştır. Limit dolduğu zaman CEPTETEB internet adresinden duyurulacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

Bu kredi kartına başvuru yapmak isteyenlerin şu cepteteb.com.tr/cepteteb-kredi-karti-basvurusu?Firma=google&Banner=Kredi_Basvurusu&KuponNo=Kredi_Brand_Search_CEPTETEB#Step1 linki kullanmaları gerekecektir.  Bu kredi kartı ile ektradan bazı paketlerde kartınıza alabilirsiniz.

Hafta Sonu Paketi: Hafta sonları yapacağınız 100 lira ve üzeri restoran alışverişleriniz de %5 indirim kazanırsınız. Bir ayda en fazla 75 TL kazanırsınız. Ayrıca Hafta sonu sinema harcamalarınızda ise %50 indirim kazanırsınız. toplamda bir ayda 75 TL kazanırsınız. Kazandığınız bonusları bir ay içerisinde harcamanız gerekiyor. Bu Paketin ücreti 200 liradır.

She Paketi: Yapacağınız kıyafet, çocuk giyimi ve kozmetik harcamalarınız da %5 indirim kazanırsınız. Bir ayda toplam da 50 lira kazanırsınız. Bunun dışında masaj, cilt bakımı, kuaför ve sağlık harcamalarınızı da 3 taksit yapabilirsiniz. Kazandığınız bonusu bir ay içerisinde tüketmeniz gerekecek. Yoksa sizlerden alınacak. Paket ücreti 69 TL dir ve bir yıl yararlanırsınız.

Market Paketi:100 lira ve üstü harcamalarınız da %5 indirim kazanırsınız. Toplamda bir ayda en fazla 50 lira kazanırsınız. Bu paketin yıllık ücreti ise 150 liradır.

 

 

 

Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir