Go to ...

AlternatifBank (ABank) 3 Ay Tanışma Faizli VOV Hesabı


ABank Hoş Geldin VOV Hesabı, Alternatifbank VOV Hoş Geldin Hesabı- Hepinize merhabaalr diyerek yazımıza başlamak istiyorum. kredigundemi.com olarak sizlere bankaların en özel kampanyalarını sunuyoruz. Güzel beğenilerde alıyoruz. Malumunuz hayatımızın en temel şeklini oluşturan ana öge ekonomi oluyor. Bu açıdan para ciddi bir öneme sahip. Dolayısıyla da genç yaşlı herkes para biriktiriyoruz.

Kimisinin birikimi bir milyon, kimisinin ki 100 bin lira. Para biriktirme işi kolay değil. Ha birde anneden babadan kalan mallar da olabiliyor. Bunlar da satıldıktan sonra ciddi bir para elimizde birikmiş oluyor. Elimizdeki paraları hırsızlardan korumak adına ve değerlendirmek adına bankalara yatırırız. Kimisi dini emir yasaklara özen gösterir ve kar payı olan bankalara parasını yatırır. Aylık da güzel bir kar payı alır.

Kimisi de faiz veren bankalara parasını yatırır. Böylece çalınma riski olmadığı gibi, paranız da yerinde sayıklamaz ve büyük. Bankalar hoş geldin faizi ile sizlerin paralarını çekmeye çalışıyor. Bu bankalardan bir tanesi de ABank. Abank güzel bir hoş geldin faizi çalışması yapmış. Bizlerde bu site aracılığı ile özelliklerini sizlere sunmaya çalışacağız. şartlar kafanıza yatarsa elbetteki değerlendirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

ABank Hoş Geldin VOV Hesabı Özellikleri: Değerli dostlarımız eskiden vadeli hesap ve vadesiz hesap olurdu. Paranızı vadeli hesaba yatırırsanız acil para durumunda çekemezdiniz. Çekerseniz vadeniz bozulurdu. Vadesiz hesaba para yatırsaydınız ise para çekebiliyorsunuz ama paranız değer kazanmıyordu. Yani faizden yararlanamıyordu. İşte ABank bu durumu ortadan kaldırmış. VOV Hesabı ile vadeli ve vadesiz hesabın özelliklerini birleştirmiş. İstediğiniz zaman para çekebilirsiniz.

İstediğiniz zaman da para yatırabilirsiniz. Hesabınızdaki paralar da gecelik işliyor. Saat 17.00’dan önce yatırdığınız para o gün değerleniyor. 17.00’dan sonra para yatırırsanız ise bir gün sonra faiz işliyor. VOV Hesabınız ile tüm bankacılık işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Havaleden tutun da EFT işleminize kadar, otomatik ödemelerinizden tutun da kredi ödemelerinize kadar VOV hesabınız yanınızda olacaktır. Hesabınızı USD, EURO veya TL cinsinden açtırabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

Hoş Geldin Faiz Oranları: Hoş geldin faiz oranının 3 ay yani 90 gün olduğunu belirtelim. 90 günü duyanlar bu kampanyaya zaten bir göz atıyor. Ben en fazla 60 gün hoş geldin faizi veren banka görmüştüm. 90 gün boyunca TL için %12 faiz oranı alırsınız. Tabi 90 günün ardından normal faiz oranı olan %8’e iner. USD olarak VOV hesabı açtırırsanız %3 tanışma faizi alırsınız. Belirlenen süre sonunda %0,10 faiz oranına düşüyor. EURO hesabı açacak olursanız ise %1,5 hoş geldin faizi sizlere sunuluyor. Ardından da %0,05 oranına düşüyor.

hesabınızı açar açmaz 90 gün işlemeye başlar. Ama faizden yararlanmak isteyenlerin en az 6.000 TL yatırması gerekir. Vadesiz hesaba ise 5.000 TL. En yüksek yatırabileceğiniz tutar ise 500.000 TL dir. Dolar ve Euro olarak ise en az 6.000 USD/EURO yatırmanız şart. Vadesi hesapta ise 5.000 USD/EURO olması gerekiyor. En fazla yatıracağınız döviz tutarı 200 bin dir.

Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir