Go to ...

Aktifbank İnternetten Kredi Çekme İmkanı Veriyor


Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

Finans sektöründe her geçen gün artan rekabete karşılık olarak bankalar daha fazla müşteri portföyü oluşturma adına çeşitli hizmetleri müşterilerinin kullanımına sunmaktadır. Yapılan çalışmalar doğrultusunda özellikle kredi ürünlerinde büyük kolaylık sağlayan bankalar kredinin koşullarının yanı sıra kolay ve pratik bir şekilde kullanılmasını sağlamaktadır.

Ülkemizde özel sermaye destekli olarak hizmet vermekte olan Akitfbank’ta daha fazla müşteri kazanma adına kredi ürünlerinin kullanımını internet platformlarına taşımıştır. N Kolay sloganıyla finans sektörüne adeta yeni bir bakış açısı kazandıran banka bu sefer kredi ürünüyle ön plana çıkıyor. “N Kolay Kredi” adı altında müşterilerinin her türlü ihtiyaçlarına yönelik olarak internet üzerinden kredi kullandırmaya başladı. Gelişen teknolojiye ayak uydurmanın yanında birçok hizmeti de bu platformlara taşıyan Aktifbank yeni hizmetiyle fark yaratacağa benziyor.

Müşterilerinin çeşitli ihtiyaçlarına yönelik olarak kullandırdığı bu kredi sayesinde düşük faiz oranlı ve uygun geri ödeme vadesinden bankalar diledikleri gibi faydalanabileceklerdir. İnternet üzerinden kredi kullanmak isteyen banka müşterileri bankanın kendi platformu olan www.nkolaykredi.com.tr adresine girmek suretiyle krediyi kullanmayan hemen başlayabilirler. Banka müşterileri girecekleri internet adresinde ilk olarak “ihtiyaç olan tutarı ve kaç taksitte ödeyeceği” bilgilerini girmek suretiyle kendi kredilerine dair hesaplama yapabilirler. Hesabına uygun gelen işlemin ardından aynı ekranda yer alan “Paranı Hemen Al” ikonuna tıklamak suretiyle diğer işlemleri gerçekleştirebilirler.

Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

Aktifbank internetten kredi çekme imkanını kullanmak için açılan yeni ekranda dört aşamalı olarak istenen bilgileri eksiksiz bir şekilde girilmesi istenir. Banka müşterileri krediyi alabilmeleri için ilk olarak “Kredi Sorgulama” bölümündeki bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurmaları gerekmektedir. Bilgilerin eksiksiz bir şekilde girilmesinden sonra “Kredimi Hazırla” ikonuna basmak suretiyle “Kredi Detayları, Ek Bilgiler ve İşlem Onayı” bölümlerindeki işlemleri gerçekleştirmek suretiyle internet üzerinden krediyi anında kullanabilirler. Bilgilerin doldurulması sırasında banka kredi talebinde bulunan müşterisi adına gerekli sorgulamaları ve işlemleri gerçekleştirerek talep edilen kredinin kullanılıp kullanılmayacağına karar vermektedir. Kredi onayını alan banka müşterisi aynı anda parayı dilediği şekilde kendi hesabına aktarabilir, PTT şubelerinden ücretsiz bir şekilde çekebilir veya herhangi bir bankanın ATM’sinden dilediği şekilde alabilir.

Talep edilen kullanım işlemlerinden sonra bankaya nasıl ödeneceği konusunda da yardımcı olan Aktifbank müşterilerine birden fazla çözüm önerisi sunmaktadır. Buna göre Aktifbank internetten kredi çekme hizmetinden faydalanan banka müşterileri kredinin geri ödemesi sırasında Vakıfbank, Akbank ve PTTmatik’leri kullanabilirler.

Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

Banka müşterileri Vakıfbank ve Akbank ATM’lerinden herhangi birinden kredi ödemesi yapmak için kartsız işlemler menüsünü kullanmaları istenmektedir. Açılan ekranda Aktifbank işlemleri seçilmek suretiyle sırasıyla ekrandaki bilgiler takip edilerek kredinin aylık taksiti yatırılır. PTTmatik’lerde de buna benzer işlemler kullanılırken anlaşmalı bankalar bölümündeki Aktifbank bölümü girilmek suretiyle kullanılan kredinin aylık taksitleri rahatlıkla ödenebilir. Banka müşterileri kredi taksitlerini tek bir banka veya ATM üzerinden ödemesine gerek olmamakla birlikte dilediği bankadan gerçekleştirebilir.

Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir